OKULSPORLARI CİMNASTİK VE FUTBOL MÜSABAKALARI SONUÇLANDI

İl Müdürlüğümüz organizasyonu ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Okullararası Bayanlar ve Erkekler Cimnastik( Küçükler, Yıldızlar,Minikler) İl Birinciliği ve Futbol Yarı Final Müsabakaları geçtiğimiz haftasonu düzenlenmiştir.

OKULSPORLARI CİMNASTİK VE FUTBOL MÜSABAKALARI SONUÇLANDI SPOR

İl Müdürlüğümüz organizasyonu ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Okullararası Bayanlar ve Erkekler Cimnastik( Küçükler, Yıldızlar,Minikler) İl Birinciliği ve Futbol Yarı Final Müsabakaları geçtiğimiz haftasonu düzenlenmiştir.

Cimnastik İl Birinciliği Müsabakaları 8 Şubat 2019 tarihinde 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda, Futbol Yarı Final Müsabakları Gençlik Merkezi Çim Sahası, Fırat Üniversitesi Sahası ve İl Özel İdare Sahasında oynanan karşılaşmalar ile sonuçlanmıştır.

Dört ayrı tesiste yapılan ve toplamda 437 sporcunun katıldığı müsabaklarda okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenlerinin katıldığı ödül töreniyle, sporculara kupa ve madalyaları taktim edilmiştir.

Dereceye giren okullarımız kutluyor, ilimizi temsilen katılacakları bir üst turda başarılar diliyoruz.

Dereceye Giren Takımlar:

CİMNATİK:

Küçük Kızlar: Özel Yöntemim Okulları

Yıldız Kızlar: Özel Yöntemim Okulları

Minik A Kızlar:  1 – Özel Yöntemim Okulları

                               2 – Ted Koleji

                               3 – Doğa Koleji

Minik B Takım: Özel Doğa Koleji

Minik A Erkek: Mert Eren Çakmak

Minik A Kızlar (Ferdi): 1 – Melis Begüm Çecik

                                               2 – Elif Kılık

                                               3 – Alya Çetin

                                               4 – Yaren Canbaz

Minik B Kızlar (Ferdi): 1 – Ece Eker

                                               2 – Asya Beren Çatak

                                               3 – Elif Cemre Kubat

                                               4 – Damla Çalışkan

Minik B Erkek: 1 – Ömer Coşkun

                               2 – Bartu Çankaya

                               3 – Ege Biçici

                               4 – Osman Asım Yılmaz

FUTBOL:

Erkek Grup Birincileri:

-          Elazığ Kaya Karakaya Spor Lisesi

-          Şehit Galip Balkar Teknik Anadolu (İstanbul)

 

Kızlar Grup Birincileri:

-          Erzincan Spor Lisesi

-          Hatay 15 Temmuz Şehitleri Lisesi

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom