Bölge

Bölge Haberleri

Başkan GÜDER: ‘İlçemizde Tarihi Çalışmalara İmza Atıyoruz’

Battalgazi’yi istişare kültürüne dayalı yöneterek bugüne kadar tarihi çalışmalara imza atan Belediye Başkanı Osman Güder, Eskimalatya’da görev yapan muhtarlarla bir araya gelerek, 2023 yılında ilçe genelinde gerçekleştirilecek olan Doğalgaz çalışmalarının haritasını çıkardı.

Büyükşehir Belediyesinin ‘BLUETOOTH TABANLI TRAFİK ANALİZ SİSTEMİ’ Projesine Birincilik Ödülü

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından 2020/2023 Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında, Şehirlerde Trafik sorununun çözülmesi için ‘Akıllı Şehir Pilot Uygulamaları’ yarışması düzenlendi.

Karla Mücadele Çalışmaları

Malatya Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri meteorolojik verileri de dikkate alarak çalışmalarını sürdürüyor.

Battalgazi’deki Tekstilkent Projesinde Çalışmalar Hız Kesmiyor

Battalgazi Belediyesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ortaklaşa yürüttüğü, ilçeye katma değer sağlayarak istihdamı artıracak Tekstilkent Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Battalgazi Belediyesi 3 Bin 125 Çocuğun Yüzünü Güldürdü

Sosyal belediyecilik faaliyetlerini etkin bir şekilde sürdüren Battalgazi Belediyesi ve Türk Kızılayı’nın birlikte yürüttüğü çalışmalar kapsamında, ilçedeki kırsal mahallelerde eğitim ve öğrenim gören öğrencilere bot, mont ve kırtasiye yardımı devam ediyor.

Orduzu Turgut Özal Tabiat Parkı Hayvanat Bahçesine Yoğun İlgi

Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne ait ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde tek olma özelliğine sahip olan Orduzu Hayvanat Bahçesi, 2022 yılında şehir içinden ve il dışından birçok ziyaretçinin uğrak noktası oldu.

Başkan Güder’den İl Müftüsü Yıldırım’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, geçtiğimiz aylarda Malatya İl Müftülüğü görevine atanan Şahin Yıldırım’a "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirerek, yeni görevinin kendisine ve Malatya'ya hayırlı olması temennisinde bulundu.

‘Konsept ve Lokasyon Olarak Güzel Bir Yapı’

Başkan Gürkan Yapımı Tamamlanan Akçadağ Gençlik Merkezi’ni Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Meclisi, 21 Gündem Maddesini Görüştü

Battalgazi Belediye Meclisi, Ocak ayı Olağan toplantısının 1.birleşim 1.oturumuyla 2023 yılı çalışmalarına başlarken, toplantıda 21 gündem maddesi görüşüldü.

'Yapacağımız Simülasyon Merkezi Türkiye’ye Örnek Olacak'

Arslantepe Höyüğü Karşılama Merkezi Yapım Porjesi Onaylandı

Milletvekili Çalık’tan Kırkgöz Sahil Parkı Projesine Tam Not

Milletvekili ÇALIK: “Denizi Olmayan Kente Sahil Getiren Başkanımızı Tebrik Ediyorum”

Buzlanmaya Karşı Tuzlama Çalışmaları Yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi, özellikle yağışların görüldüğü kırsal mahalleler ile rakımı yüksek olan ilçelerde karla mücadele çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Çorba İkramı

Başkan Gürkan İnönü Üniversitesinde ders çalışan öğrencilerle bir araya geldi

Esas Olan Toplumun Birlik ve Beraberliğidir

Malatya Rışvanlılar Derneği Başkanı Ali Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Malatya’ya Yakışan Bir Gençlik Kampı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Beydağı Tabiat Parkı içerisinde yapımı devam eden Gençlik Kampı alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Güder, Esnaf Ve Oda Başkanlarıyla Buluşmaya Devam Ediyor

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ‘Esnaflar Buluşuyor’ projesi kapsamında esnaflar ve esnaf odası başkanlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

‘Siyasi Partiler Demokrasinin Vazgeçilmez Unsurlarıdır’

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Abdulvahap Karaman ve il yönetimi Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Başkan GÜDER: ‘2023 Yılında Da Battalgazi’de Hizmet Şahlanışı Sürecek

Vatandaşlarla kucaklaşmaya ve taleplerini bizzat yerinde dinlemeye büyük önem veren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ile birlikte Alişar Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri yerinde dinledi.

Başkan Zelyurt’dan ‘2023’ Yılı Mesajı

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt; “Yeni yılın Ülkemize aziz milletimize tüm insanlığa ve siz değerli Doğanşehir’li hemşehrilerime sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini diliyorum”

Toplam 4000 haber.