Elazığ

Elazığ Haberleri

Âşık Veysel'in Türküleri Yavuz Bingöl Tarafından Elazığ’da Seslendirilecek

Halk ozanı Âşık Veysel Şatıroğlu, vefatının 50. yıl dönümünde “Ziraat Bankası Âşık Veysel 50. Yıl Anma Konserleri” kapsamında ünlü türkücü Yavuz Bingöl’ün seslendireceği parçalarıyla yad edilecek.

Elazığ, Kent Müzesine Kavuşuyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin yıllardır beklediği bir özlemini daha gidererek Elazığ’ın kültür ve turizmine yeni bir değer daha kazandırıyor.

Elazığ Belediyesi’nin Sanayi Mahallesi’nde Gerçekleştirdiği Çocuk Eğlencesine Ailelerden Yoğun İlgi

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla şehrin dört bir yanında hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi, Yaz Şenlikleri kapsamında Sanayi Mahallesi 60.Yıl İlkokulu bahçesinde gerçekleştirdiği çocuk etkinlikleriyle miniklere unutulmaz bir eğlence yaşattı.

Raif Çiçek’ten Nezaket Ziyaretleri

Eski MHP İl Başkanı Raif Çiçek, MHP Merkez İlçe Kongresi sonrası İl Başkanı Yunus Bal ve Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Vahit Erkan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Teminat Zorunluluğu SGK Prim Taksitlendirmelerinin Önüne Geçiyor.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, istenilen teminatların, son ödeme tarihi 31 Ağustos 2023 olan SGK prim ödemelerinin 12 ve 24 ay taksitlendirmelerinin önüne geçerek mağduriyet oluşturduğunu ifade etti.

Başkan Özer Macit Kurum Ziyaretlerini Sürdürüyor

Ak Hazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Özer Macit, kamu kurumlarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor.

MÜSİAD Üyelerine TKDK 13. Çağrı Dönemi Destekleri Anlatıldı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı'nda bu hafta; TKDK 13. Çağrı Dönemi destekleri ile alakalı üyelere bilgilendirmelerde bulunuldu.

Eğitim Sektörü Alarm Veriyor

Eğitim Sektöründe Büyüyen Maliyetler ve Öğrenci Ücretlerinin Sınırlamaları Zorluk Yaratıyor.

Başkan Şerifoğulları; ‘Mahalle Ayrımı Gözetmeden Şehrimizin Her Köşesine Hizmet Götürüyoruz’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ataşehir ve Güneykent Mahallerinde yapımı devam eden yeni imar yolu, muhtarlık ofisleri ve 16 derslikli ortaokulun inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

TEKNOVA OSB’de Bin Kişilik İstihdam Hedefiyle Tekstil Yatırımı Gerçekleşecek.

İstanbul’da tekstil alanında faaliyetlerini sürdüren Esteks A.Ş firma yetkilisi Engin Öner, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile yaptıkları ikili görüşmeler neticesinde TEKNOVA OSB’de yatırım yapma kararı aldıklarını açıkladı.

Elazığ’da Dahil!

Deprem Bölgesinde 10 ilin faydalandığı Bursluluk sınavı ayrıcalığı konusunda MEB'den son dakika açıklaması geldi

Akgün Ailesinin Acı Günü

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Genel Başkanı Metin Akgün’ün Annesi Emekli Öğretmen Hayriye Akgün Vefat Etti.

Başkan Alan’dan Motofest’e Destek

Global Mobis Derneği Başkanı Sercenk Emiroğlu ve Eşi Nergis Emiroğlu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek 17-20 Ağustos tarihlerinde 2.si düzenlenecek olan 2. Ağın Motofest Festivali hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

Mobilya Sektörü Taksit Düzenlemesini Geri İstiyor

Mobilya sektörü BDDK’nın taksit düzenlemesinin yeniden eski haline gelmesi çağrısında bulundu. Elazığ Mobilyacılar Derneği (EMOSDER) Başkanı M. Fethi DİLEK, bu düzenlemenin özellikle evlenme çağına gelmiş yuva kuracak gençleri çok zor durumda bıraktığını söyledi.

Şehidimiz Gözyaşlarıyla Uğurlandı!

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerce açılan taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Teğmen Fatih Uğur Altınbaş, düzenlenen resmi törenle son yolcuğuna uğurlandı.

Elazığ TSO Üyelerinden Başkan Alan’a Teşekkür Ziyareti

Hozat Garajı mevkiinde faaliyetlerini sürdüren Elazığ TSO Üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, sektörlerinin problemleri ile yakından ilgilenmesi vesilesiyle teşekkür ettiler.

Saraybosna Caddesi’ndeki Çalışmalar Sürüyor

Elazığ Belediyesi, şehrin muhtelif noktalarında asfalt serim, yol genişletme, aydınlatma ve kaldırım düzenleme çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yüksek Cezalar Üyelerimizin Belini Büküyor

İlimizde faaliyetlerini sürdüren Restoran ve Tekel Bayii temsilcileri, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Odası Başkanı Cebrail Top ile birlikte Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek yaşadıkları problemleri aktardılar.

Elazığ Belediyesi’nden Üniversite Öğrencilerine Kamp

Elazığ Belediyesi, “Elazığ Belediyesi Üniversite Gençleri İle Buluşuyor” projesi kapsamında üniversite öğrencilerine kamp programı düzenledi.

Toplam 2613 haber.