Ekonomi

Ekonomi Haberleri

Başkan Gürkan, Elazığ Turizminin Sorunlarını 105. GİK Toplantısında Anlattı

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, MÜSİAD'ın Alanya'da düzenlenen 105. Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı.

OSBÜK Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü’nün başkanlığında gerçekleştirildi.

Esenlik'te yağ satışları devam ediyor

Malatya'nın yerel Zincir Marketi Esenlik’te yağ satışları devam ediyor.

SPK duyurusunun kaldırılması talep edildi…

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’nın 25 Şubat 2022 tarihinde web sitesinde yer alan Basın Duyurusuna Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan açıklama getirerek, Odanın resmi açıklama ve beyanatı dışında yer alan yorum, değerlendirme ve haberlerin bağlayıcı olmadığı belirtilerek, duyurunun kaldırılması veya düzeltilmesi talep edildi…

Fırıncılar Odası Başkanı Büyükelçi, İmalatçı esnafımız şeker sorunu yaşıyor

Malatya Fırıncılar ve Unlu Maddeler İmalatçıları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi, oda üyesi tatlı imalatı yapan esnafların piyasada şeker bulmakta zorlandığını açıklayarak, tüm milletvekillerini esnafın sorununa çözüm bulmaya davet etti.

Müşterek Meslek Komite Toplantısı Yapıldı…

Elazığ TSO Müşterek Meslek Komite Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Yaşar ve Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan başkanlığında gerçekleştirildi.

Ölçü ve Tartı Aletleri Muayenesinde Son Gün 28 Şubat

Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, 2022 yılı ölçü ve tartı aletlerinin muayene başvurularının 28 Şubat 2022 tarihinde sona ereceğini duyurdu.

Girişim Gurubu Elazığ İçin Büyük Şanstır…

Kısa adı KİAD olan Kovancılar İşadamları Derneği Başkanı Hanifi Bekirgil: “Elazığ bu tarihi fırsatı iyi değerlendirmeli…”

Prof. Dr. Ozan Erdinç,'Aktif Tüketici Sistemiyle Elektrik Fatura Bedelleri Düşebilir'

Önümüzdeki dönemde sadece elektrik tüketen konumunda olan pasif tüketicilerin yerini elektrik şebekesi işletiminin etkin bir oyuncusu olan aktif tüketicilerin alması bekleniyor.

Kamuoyuna Önemli Duyurudur

Elazığ Girişim Gurubu için “Ön Talep” süreci başlamıştır

Gıda Ürünlerinde KDV’nin İndirilmesi Memnuniyet Verici Olmuştur…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asillan Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, tüm gıda ürünlerinde KDV’nin % 8’den % 1’e indirilmesini memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

İş Dünyası Adına Teşekkürlerimizi Sunuyoruz…

Tüm gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz…

ETSO: ‘Maden Sahasının İşletmesine Talibiz’

Maden Sahası İçin Elazığ İş Dünyası Tek Ses Oldu

İşyerleri Elektrik Tarifesine Yeni Bir Düzenleme Talebi

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Oda üyesi işyerlerine Ocak ayında gelen elektrik faturalarının çok sayıda işletmeyi zor durumda bıraktığını belirterek, işletmelere kademeli yeni bir tarife uygulanması için TOBB nezdinde girişimlerde bulunduklarını açıkladı.

Elazığ TSO’da Güvenli Hizmet Devam Ediyor

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Covid-19 ile mücadele sürecinde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından Covid-19’un bulaşmasını ve yayılmasını engelleyecek tedbirleri hayata geçiren kuruluşlara verilen Covid-19 Güvenli Hizmet belgesini ikinci kez aldı…

İnşaat Sektörü tarihi bir durgunluk içinde…

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, İnşaat Sektörünün maliyet artışlarından kaynaklı sorunlarına dikkat çekti.

Ulaşıma Zam Yolda

Elazığ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şevket Toraman önümüzdeki günlerde ulaşıma zam geleceğini bildirerek tam biletlerin 4, öğrenci biletlerinin ise 3.5 liraya çıkacağını söyledi.

KGF Destek Paketi istişare edildi

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Kredi Garanti Fonu Başkanı Erdoğan Özegen’i makamında ziyaret ederek Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan destek paketi hakkında istişarelerde bulundu.

Loda Mobilya’nın, 2022 koleksiyonlarına büyük ilgi

Loda Mobilya’nın, 2022 koleksiyonları IFF İstanbul Mobilya Fuarı’nda büyük ilgi gördü

Toplam 376 haber.