Elazığ

Elazığ Haberleri

Elazığ Belediyesi’nden Açıklama

Elazığ Belediyesi’nden, Elazığ Belediyesi’ne ait resmi aracın amacı dışında kullanıldığının tespit edildiği ve ilgili personele yönelik idari ve yasal işlem başlatıldığı açıklandı.

AKIN ‘Gençlerimize İş Alanı Açacağız !’

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın saha çalışmaları kapsamında mahalle ve esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Elazığ Milletvekilleri Açıkkapı ve Nazırlı'dan Maden Kazasıyla İlgili Ortak Açıklama

Elazığ Palu , Kayaönü köyündeki özel bir işletmeye ait maden ocağında meydana gelen çökme Türkiye'nin yüreklerini ağzına getirirken, olayın meydana geldiği ilk andan son işçinin kurtarılması sürecine kadar sürecin titizlikle yönetilmesi ve yanlış bilgilendirmelerin önüne geçilmesi büyük takdir topladı.

Ramazan Pidesi Ne Kadar?

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2024 dini takvime göre Ramazan ayı 11 Mart pazartesi günü başlayacak. 9 Nisan 2024 salı günü Ramazan ayının son günü ve 10 Nisan ise Ramazan Bayramının 1. günü.

İliç’ten Sonra Alacakaya

Elazığ’ın Alacakaya ilçesinde bulunan Bedri Aydın Madenciliğe ait krom madeninde yerin bin 400 metre altında göçük meydana geldi. Toprak altında kalan 4 işçi sapasağlam olarak kurtarıldı…

MÜSİAD Gündem Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ Şubesinin bu haftaki konuğu Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği il Müdürü Sn. Hikmet Şişecioğlu oldu.

Asırlar Elazığ’ı Çok Değiştirdi!

Elazığ asırlar boyunca hep farklı hikâyelerle anıldı. Peki Elazığ kaç kere değişti, Elazığ’ın eski isimleri şimdiki isminden ne kadar farklı?

Elazığ'da Ekmeğe Zam Kapıda

Artan maliyetler nedeniyle pek çok ilde ekmeğe zam geldi. Peki, Elazığ'da ekmeğe zam ne zaman gelecek. İşte detaylar...

Akın , Memleketime Hizmet İçin Aday Olup Huzurlarınıza Geldim

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın saha çalışmaları kapsamında mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor.

Ejder Açıkkapı: Turistik Seferler Elazığ'ımıza Can Suyu Olacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ'ın ticareti ve turizmine değer katacak yeni gelişmeyi kamuoyuyla paylaştı.

AKIN; ‘Sizden, Yetkiyi Aldığımızda Tüm Sorunlarınızı Çözeceğiz’

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın seçim çalışmalarını mahalle gezileri ile aralıksız sürdürüyor.

Açıkkapı: Aziz Şehrimizin Doğal Güzellikleri Korunmaya Devam Edecek

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Resmi Gazete’de yayımlanan Elazığ ve Maden ilçesi sınırları içerisindeki Hazar Gölü ve çevresine ilişkin Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım alanı tesciline ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

‘100. YILIN İZİNDE: ATATÜRK’ Sergisi Ziyarete Açıldı

Elazığ Belediyesi ve Yüksek Enerji Psikolojisi Derneği (YEPDER) destekleri ile düzenlenen “100. Yılın İzinde: Atatürk” temalı kişisel resim sergisi sanatseverlerin ziyaretine açıldı.

Elazığ’a Kar Gelecek mi?

Kar yağışının bu sene uğramadığı Elazığ’a Meteorolojiden sadece yüksek kesimler için kar yağışı uyarısı geldi. Peki, Elazığ’da hava nasıl olacak? İşte ayrıntılar.

Elazığ'da Dolu Yağışı

Elazığ'da akşam saatlerinde aniden dolu ve gök gürültülü sağanak yağış etkili oldu.

AKIN; ‘Bu Seçim Partilerin Değil Adayların Ve Projelerin Seçimi’

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

‘Belediye Meclis Üyeleri Mühendis ve Mimar Olsun’ Önerisi

Elazığ Mimarlar ve Mühendisler Platformu tarafından yapılan açıklamada, şehirlerin sağlıklı gelişmesi için Belediye Meclis üyeliklerinde Mimar, Mühendis ve Şehir plancılarına öncelik verilmesi gerektiği ifade edildi.

ELEP Dönem Başkanı Süleyman KAMAÇ Oldu.

Elazığ Ekonomi Platformu(ELEP)Dönem Başkanlığını Yürüten Elazığ Turizm Ve Kültür Tanıtma Derneği (ETÜDER) Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Şimşek, görevini Elazığ Gıdacılar ve İşadamları Derneği(ELGİD) Başkanı Süleyman Kamaç'a devretti.

Elazığ Belediyesi’nden Personeline Seminer

Elazığ Belediyesi ve Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü ortaklığıyla Elazığ Belediyesi Personeline Sigarayı Bırakma semineri verildi.

Toplam 2764 haber.