Elazığ

Elazığ Haberleri

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ YAZ SPOR KURSLARI

Elazığ Belediyesi’nin, 6-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik 5 ayrı branşta gerçekleştireceği ücretsiz yaz spor okulları için kayıtlar, 20 Haziran Perşembe günü başlayacak.

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ, BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NI ZİYARET ETTİ

Bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

ELAZIĞ BELEDİYESİ DAİMİ İŞÇİ ALIMI, NOTER HUZURUNDA GERÇEKLEŞTİ

Elazığ Belediyesi’nin daimi olarak istihdam edeceği toplam 35 erkek işçi, noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda belli oldu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ KONUT İHALESİ GERÇEKLEŞTİ

Mülkiyeti Elazığ Belediyesi’ne ait 18 adet konutun açık artırma suretiyle satışı için ihale gerçekleştirildi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN BAYRAM TEMİZLİĞİ

Elazığ Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yoğun bir çalışma temposuna girdi. Tam mesai yaparak şehrin dört bir yanında temizlik çalışmalarını sürdüren ekipler, Elazığ’ı bayrama hazırlıyor.

ELAZIĞ’DA TOPLU ULAŞIM BAYRAMDA ÜCRETSİZ OLACAK

Elazığ Belediyesi toplu taşıma araçları, vatandaşların ulaşımlarının sorunsuz bir şekilde sağlanması amacıyla 15 Haziran Cumartesi arife günü Harput, Gülmez ile Asri Mezarlıklarına ve 16 Haziran Pazar günü başlayacak Kurban Bayramı boyunca ücretsiz olarak hizmet verecektir.

Hemşehrimiz Şuay Alpay’a TUSAŞ’ta Önemli Görev

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Genel Kurulu gerçekleştirildi. Yeniden yönetim kurulu üyesi seçilen Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Şuay Alpay Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevine de getirildi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİNDEN BAYRAM DENETİMİ

Elazığ Belediyesi, vatandaşların sağlığını korumak için Kurban Bayramı’na sayılı günler kala gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini artırdı.

ELAZIĞ BELEDİYESİ MUHTARLARLA YENİ DÖNEMDE DE ÖNEMLİ FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRECEK

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatları ile Elazığ Belediyesi, şehrin gelişimi noktasında çözümün önemli bir parçası olan muhtarlarla yeni dönemde de önemli faaliyetler gerçekleştirecek.

ELAZIĞ BELEDİYESİ, KONUT VE İŞ YERİ İHALESİ GERÇEKLEŞTİRECEK

Mülkiyeti Elazığ Belediyesi’ne ait 18 adet konut ve 12 adet iş yerinin, kapalı teklif usulü ve açık artırma suretiyle 13 Haziran Perşembe günü (Yarın) satışı gerçekleştirilecek.

ELAZIĞ BELEDİYESİ DAİMİ İŞÇİ ALIMI, NOTER HUZURUNDA GERÇEKLEŞECEK

Elazığ Belediyesi’nin daimi olarak istihdam edeceği toplam 35 erkek işçi, 13 Haziran Perşembe günü (Yarın) saat 09.30’da noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi sonucunda belli olacak.

Başkan GÜRKAN: ‘Üniversite ve Sanayi İşbirliğini Önemsiyoruz’

MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen Dost Meclisi toplantılarının bu haftaki konuğu Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu oldu.

Büyükçaltı Köyü ve Gökdere Bölgesi Yayla Yolu Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizin, yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NİN KATKILARI İLE TÜBA ELAZIĞ’DA SEMPOZYUM DÜZENLEDİ

Elazığ Belediyesi'nin katkılarıyla Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) tarafından, sokak hayvanlarıyla ilgili sosyal ve sağlık sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm önerileri geliştirmek adına Elazığ’da sempozyum düzenlendi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN KURBAN BAĞIŞI ÇAĞRISI “BİR HİSSEYLE BAYRAM BEREKETİNE ORTAK OL”

Elazığ Belediyesi, Hayır Çarşısı aracılığıyla bu bayramda da ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olarak bayram sevincinin toplumun tüm kesimlerini kuşatmasına vesile olacak. Elazığ Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi ihtiyaç sahipleri için Kurban Hissesi Bağış Kampanyası başlatıldı. Vatandaşların bağışlayacakları kurban hisseleri, Hayır Çarşısı tarafından düzenli destek sağlanan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak.

OTOBÜS SEFER SAATLERİNDE DÜZELTME

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKANI Elazığ Belediyesi, hafta sonu gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilerin ulaşımda aksaklık yaşamamaları için ücretsiz ulaşım imkânı sunacak.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YILMAZ, ELAZIĞ BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz’ı Elazığ Belediyesi’nde ağırlayarak tamamlanan, devam eden ve yeni dönemde yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

İMAR HAKSEN YOLU, DAHA KONFORLU HALE GETİRİLECEK

Elazığ Belediyesi tarafından, Abdullahpaşa Mahallesi İmar Haksen Yolu’nda ömrünü tamamlamış kilit parke yolların yerine sıcak asfalt serimi çalışması başlatıldı.

ELAZIĞ BELEDİYESİ, ÇEVREFEST’TE

Elazığ Belediyesi, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen ÇEVREFEST’te, çevre ve sıfır atık konularında gerçekleştirdiği başarılı proje ve uygulamalardan örnekler sergiliyor.

Toplam 2906 haber.