Elazığ

Elazığ Haberleri

ELAZIĞ BELEDİYESİ, SİNAN AKÇIL’I VATANDAŞLARLA BULUŞTURACAK

Pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Elazığ Belediyesi tarafından 2 Ekim Pazartesi günü saat 21.00’de Valilik Meydanı’nda düzenlenecek konserde Elazığlılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

“4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” Kapsamında Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret

Sokak hayvanlarının aşılama, kısırlaştırma, küpeleme ve sağlık ihtiyaçlarının en iyi koşullarda karşılandığı Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü yaklaşırken ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.

MÜSİAD Eylül Ayı Sameks Verileri

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eylül ayı SAMEKS verileri açıklandı.

Milletvekili Açıkkapı: Bu Şehrin Güzel İnsanlarına Layık Olmaya Çalışıyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı: “Bu Şehrin Güzel İnsanlarına Layık Olmaya Çalışıyoruz”

ELFED’den Başkan Alan’a Ziyaret

Elazığ Dernekler Federasyonu (ELFED) ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası İşbirliğinde Elazığ Tanıtım Günleri Programı için İstişarelerde Bulunuldu.

Elazığ Belediyesi; Yaşlı, Kimsesiz ve Engelli Vatandaşların Yanında

Sosyal Belediyecilik ilkesiyle hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi; yaşlı, kimsesiz ve engellilere yönelik ev tadilatı, ev temizliği, sıcak yemek ve çeşitli ihtiyaçlar kapsamında verdiği hizmetlerle gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi ADEM’den 'Erken Çocukluk Dönemi Eğitimi'

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM), eğitimlerine devam ediyor.

Milletvekili Prof.Dr. Erol Keleş ile OSB’ler Görüşüldü

Elazığ Milletvekili Prof.Dr. Erol Keleş, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret ederek, TEKNOVA OSB'nin ve Tarıma Dayalı İhtisas Besi OSB'nin ve Karma OSB’nin devam eden süreçleri hakkında, yetkililerden bilgiler aldı.

Elazığ Belediyesi’nden Dolandırıcılara Karşı Uyarı

Elazığ Belediyesi, Belediyede görev yapan yöneticilerin isimlerini kullanarak dolandırıcılık yapan art niyetli kişilere karşı vatandaşları uyardı.

DOLU DOLU 4.5 YIL

Göreve geldiği günden itibaren söz verdiği projeleri hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, sadece muhalefet partilerinin yönetimindeki belediyeleri değil AK Partili birçok belediyeyi de proje gerçekleştirme oranıyla geride bırakarak “FARK VAR” dedirtti.

Başkan Şerifoğulları, Kent-Köy Yaşam Alanı’nda Muhtarlar ve Vatandaşlarla Buluştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ne kazandırılan Kent-Köy Yaşam Alanı’nda muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

‘Ciddi Bir Deprem Yasası Çıkmalı!’

Fırat Üniversitesi’nde düzenlenen Depreme Dirençli Kentler Çalıştayı kapsamında Elazığ’a gelen Elazığlı Yerbilimci Prof. Dr. Naci Görür 24 Ocak ve 6 Şubat olmak üzere yıkıcı depremler yaşayan Elazığ için değerlendirmelerde bulundu.

Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcüsü Av. Mevlüt Eflatun

Elazığ Şehir Meclisi Dönem Sözcüsü Mevlüt Eflatun Oldu

Işıkver’den İki İlçeye Hastane Müjdesi…

Seçim sürecinde Elazığ’ın tüm ilçelerle birlikte sesi olacağını ve toplumun beklentilerinin tek öncelikleri olduğunu her platformda ifade eden MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu ve Sivrice Belediye Başkanı Turgay Gündoğan ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek, her iki ilçenin raflarda unutulan İlçe Devlet Hastanelerinin yapım süreciyle ilgili çok önemli girişimlerde bulundu.

Başkan Şerifoğulları Aksaray Mahallesi’nde Yoğun İlgi İle Karşılandı

Mahalle ayrımı gözetmeden Elazığ’ın dört bir yanına hizmet götüren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Aksaray Mahallesi’nde Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Elazığ TSO Avantaj Sistemi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO üyelerini; birçok alanda mal ve hizmet alımlarında avantajlı koşullar elde etmelerini sağlayan Elazığ TSO Avantaj Sistemine davet etti.

Işıkver’den Önemli Adım

MHP Elazığ Milletvekili Işıkver Söz Verdiği Gibi Elazığ Adına Girişimlerini Devam Ediyor…

Doğa Dostu Elazığ Belediyesi 4 Yılda Yaklaşık 600 Milyon TL’lik Çevresel Yatırım Gerçekleştirdi

Önceliği insan ve doğayı korumak, gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak ve iklim değişikliğiyle mücadelede uyumlu projeler üretmek olan Elazığ Belediyesi, çevresel yatırımlarıyla şehrin bugününe ve yarınlarına hizmet etmeye devam ediyor.

Hoca Hasan Hamam Müzesi Açıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın Müzeler Şehri Elazığ Projesi kapsamında Hoca Hasan Hamam Müzesi'nin açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Açılışa il protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Toplam 2613 haber.