Özel Haber

Özel Haber Haberleri

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği 4. Olağan Genel Kurul İlanı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulunun 05/06/2024 tarih ve 8 sayalı kararı ile 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı 29.06.2024 tarihinde Dernek Binasında gerçekleştirilecek. Olağan genel kurul toplantısı yapılması için çoğunluk sağlanamadığı takdirde 2. Toplantı 27.06.2024 tarihinde aynı yer ve saatte gerçekleştirecektir.

Elazığ Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sanata Dokunuyor

Elazığımızın güzide meslek liselerinden Elazığ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mesleki alandaki başarılı çalışmalarını sportif ve kültürel alanda da devam ettiriyor.

Elazığ Hipodromu; Çok Özel, Minik Yürekleri Misafir Etti

Elazığ Hipodromu, yönetimdeki farklı vizyonu ile fark yaratmaya devam etme kapsamında özel öğrencileri, arkadaşlarından ayırmadan “Ağır Misafir” kapsamında misafir ederken, minik yüreklerine dokundu.

Başkan Akgün; ‘Cennetimiz Olan Annelerimizin Bu Özel Günlerinde Ellerinden Öpüyoruz.’

EKG Derneği Başkanı Metin AKGÜN, “Anneler Günü” Dolayısıyla Mesaj Yayımladı.

İsmet Paşa İlkokulu’nda OTİS Etkinliği Devam Ediyor

1/B Sınıf Öğretmeni Aynur AKGÜN’ün aynı okul Rehber öğretmeni Serkan YILDIZ ile Okul Tabanlı İzleme Sistemi “OTİS” kapsamında hazırladıkları proje ile farklı etkinlikleri ile dikkatleri çekiyorlar.

Genç Çifte Mutluluklar Diliyoruz

Varlık ve Aslan ailelerinin mutlu gününde Fetanet Işılay ve Muhammed Onur, Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi Nikah Salonunda düzenlenen törenle mutluluğa yürüdüler.

İsmet Paşa İlkokulu’nda OTİS Etkinliği

1/B Sınıf Öğretmeni Aynur AKGÜN – Rehber Öğretmen Serkan YILDIZ, hazırladıkları OTİS Kapsamında hazırladıkları; Kültür – Sanat - Spor Dostu Okul Projesi faaliyetlerine kapsamında; üyesi olduğu Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Tiyatro etkinlikleri ile öğrencilerinde kültürel değerleri yaşarken, öğrenmelerine katkı sağladı.

Başkan Akgün’ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama mesajı yayınladı…

The Economist Dergisinin “Lokum” Benzetmesi Yaptığı Türk Dizileri

The Economist Dergisi, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’nin ardından en çok dizi ihraç eden ülkenin Türkiye olduğunu haberleştirdi…

Başkan Akgün’ün, Ramazan Bayramı Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı AKGÜN, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Akgün’ün, “Kadir Gecesi ve Avukatlar Günü’nü” Kutlama Mesajı

EKG Derneği Başkanı Metin AKGÜN, “Kadir Gecesi ve Avukatlar Günü” Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımladı.

Başkan Akgün’den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Akgün, 18 Mart Çanakkale Zaferi ile ilgili basın açıklaması yayınladı.

EKG Derneği Başkanı Akgün’den ‘İstiklal Marşı’nın Kabulü’ Mesajı

EKG Derneği Başkanı Metin Akgün İstiklal Marşı’nın Kabulü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

EKG Derneği Başkanı Akgün; “Kardeşliğin Doğduğu, Sevgi Dolu Bir Ramazan Diliyoruz.” Dedi.

EKG Derneği Başkanı Metin Akgün Ramazan Ayını Karşılarken Yaptığı Açıklamada; "Kardeşliğin Doğduğu, Sevgi Dolu Bir Ramazan Diliyoruz." Dedi.

'Bağımlılıkla Mücadele Evde Başlar' Paneli Düzenlendi

Özel Elazığ Bahar MTAL (Elazığ Bahar Sağlık Lisesi) ve Elazığ Belediyesi ile ortak yürütülen 'Bağımlılıkla Mücadele Evde Başlar ' konulu panel düzenlendi…

“Sivil Katılımın Güçlendirilmesi Projesi” Çalıştayı Gerçekleştirildi

“Sivil Katılımın Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında Strateji ve Eylem Planı Geliştirme Çalıştayı Park Dedeman Hotel’de Gerçekleştirildi.

EKG Derneği Başkanı Akgün’ün, Beraat Gecesi Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Başkanı Metin AKGÜN, Beraat Gecesi Dolayısıyla Mesaj Yayımladı.

Medeniyetler Şehri Diyarbakır, Geleceği Konuşuyor

“Cumhuriyetin 100. Yılında” ifadesiyle başlayan anlamlı etkinliklerden birisi olan; hazırlık çalışmalarına 2023 yılında başlanılan ve 16–18 Şubat 2024 tarihlerinde Dicle Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Cumhuriyet’in 100. Yılında Uluslararası Diyarbakır’ın Gelecek Tasavvuru Kongresi”, gönderilen 400 bildiri içinden düzenleme kurulunun incelemesi neticesinde seçilen 250 bildiri kamuoyuyla buluştu.

Başkan Akgün’den “Asrın Felaketi Yıldönümü ve Miraç Kandili Mesajı

Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin AKGÜN, “Âlemlere Rahmet Eğitimde Kaliteyi Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin AKGÜN, “Âlemlere Rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (s.a.v)'in Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksâ’ya, oradan da Yüce Mevla’nın sonsuz ayet ve kudretini müşahede etmek için yaptığı mucizevi bir yolculuğun, da ilahi huzura yükseldiği manevi iklimini idrak etmemiz ve Asrın Felaketi Yıldönümü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Toplam 230 haber.