politika

Politika

Politika Haberleri

Başkan Akgün’den ‘Kurban Bayramı’ ve ‘Babalar Günü” Açıklaması

EKG Derneği Başkanı Akgün; “Türk-İslam Dünyasını hedef alan zulmün artarak devam ettiği bir süreçte, her türlü zulme “HAYIR” diyor, “Hepimiz Biriz, Biz Türkiye’yiz” Diye haykırıyor, idrak edeceğimiz “Kurban Bayramımız”, Babalar Gününün farkındalığıyla Mübarek olsun diyoruz.” Dedi.

YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Akif Okur’un Acı Günü

YTÜ Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Akif Okur’un annesi Fahire Okur teyzemiz Hakka Yürüdü.

Milletvekili Ölmeztoprak, 'Filistin Halkı İle Dayanışmamıza Devam Edeceğiz'

AK Parti Malatya Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak,” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Gazze’deki soykırıma karşı dur diyerek en fazla insani yardımda bulunan ülke Türkiye’dir” dedi

Ejder Açıkkapı: Alçak Teröristleri ve Onların Zincirlerini Elinde Tutanları Hezimete Uğratacağız

AK Partili Açıkkapı, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Kayseri'de eğitim uçağının kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan iki pilot için başsağlığı diledi.

Elazığ'dan Terörist Çıkaramazsınız!

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, "Netanyahu'nun sonu, tıpkı kendi atalarını acımasızca katleden Adolf Hitler gibi olacak." dedi.

Açıkkapı: Bu Soykırım Karşısında Sessiz Kalanlar, Bu Suça Ortak Olmaktadır

Açıkkapı, basın toplantısının başında İstanbul’un fethinin 571. yıl dönümünü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilişinin birinci yılını kutladı.

Başkan Gökhan Gök’ün Ülkücü Şehitleri Anma Günü Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Ülkücü Şehitleri Anma Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Ağbaba, Typ'nin Uzatılmasını İstedi

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, TBMM'de yaptığı konuşmada deprem bölgesinde süresi dolan TYP projelerinin uzatılmasını istedi.

Fendoğlu, Doğanyol, Kuluncak, Arguvan ve Kale Mal Müdürlükleri Kapatılmasın

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Maliye Bakanlığımızın tasarruf tedbirleri kapsamında kapanmaları gündeme gelen Doğanyol, Kuluncak, Arguvan ve Kale ilçe mal müdürlüklerinin kapatılmaması çağrısında bulundu.

İmrek: ‘Kaybedilen Türk Kimliğini Tekrar Kazandıracağız’

Türkiye Uyanış Partisi Genel Başkanı Ahmet İmrek ve yönetim kurulu üyeleri Malatya’da partilerinin kuruluş nedenlerini açıkladı.

Milletvekili Açıkkapı’dan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili , TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Akgün; ‘19 Mayıs, İstiklal ve İstikbal Mücadelemizdeki En Kritik Eşiktir.’

Başkan Akgün “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” Mesajı yayınladı....

Elazığ Milletvekilleri Açıkkapı ve Nazırlı Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı'yı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekilleri , parlamentodaki çalışmaların yanı sıra Elazığ'a yönelik devam eden çalışmalar ve projelerle ilgili bakanlık ziyaretlerini sürdürüyor.

Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı , TBMM’de Basın Toplantısı Düzenledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında Elazığ ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Akgün’den ‘Öğretmenlere Uygulanan Şiddete” tepki Mesajı

EKG Derneği Başkanı Metin AKGÜN, “İstanbul Alibeyköy'de Özel Eyüp Final Akademi Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Oktugan’ın 5 ay önce uzaklaştırma cezası almış bir öğrenci tarafından silahla vurularak öldürülmesine tepki” mesajı yayımladı.

Elazığ Hipodromu, Etkinlikleriyle Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Elazığ Hipodromu Veteriner Fakültesi Dekanlığı Koşusu, Vet-Akort Müzik ve Dans Topluluğu Müzik Dinletisi etkinlikleri ile farklı bir gün yaşattı.

Başkan AKTURAN ‘Eğitim Yuvalarında Can Güvenliğimiz İçin Acil Eylem Planı Şart!’ Dedi.

Başkan AKTURAN; eğitim kurumlarında yaşanan şiddetin geldiği vahim boyutu ve acilen alınması gereken önlemler konulu basın açıklaması yayınladı.

Açıkkapı TBMM Genel Kurulunda Emeklilerle İlgili Konuştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, TBMM Genel Kurulunda İYİ Parti’nin emeklilerle ilgili verdiği araştırma önergesi üzerine AK Parti adına konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaya aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

İLK TÜRK ASTRONOT ALPER GEZERAVCI, ELAZIĞ’A GELİYOR

Türkiye'nin insanlı ilk uzay misyonunu başarıyla tamamlayan ve uzaya çıkan ilk Türk astronot olarak tarihe geçen Alper Gezeravcı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın daveti üzerine 8 Mayıs Çarşamba günü (Yarın) Elazığ’a gelecek.

Toplam 990 haber.