Teknoloji

Teknoloji Haberleri

'Buluta Geçiş' Nasıl Planlanır

Ravi Mayuram, Couchbase Teknolojiden Sorumlu Başkanı açıklamalarında; Buluta Geçiş Nasıl Planlanacağına dönük, Stratejiler, Tavsiyeler ve bu süreçteki Zorluklara dikkat çekerken, çözüm önerilerine yer verdi.

Aboneliğe Dayalı Uygulamalardan Para Kazanmak, 2023 Yılında Hızla Artacak

Adjust’ın yaptığı bir araştırmaya göre 2021 yılında, dünya çapında en iyi 100 abonelik uygulaması, 18.3 milyar dolarlık devasa bir gelir elde etti. 2023 yılında bu rakkamın hızla büyümesi bekleniyor.

techasaY, Sürdürülebilirlik Alanında Etki Ödülünün Sahibi Oldu

techasaY bu yıl 16.’sı düzenlenen Deloitte Technology Fast 50 programı kapsamında sürdürülebilirlik çalışmaları ile Etki Ödülünün sahibi oldu.

2023 Yılı Elektrikli Araç Kullanımında Bir Dönüm Noktası Olacak

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan; 2012 ve 2021 yılları arasında dünya çapında yaklaşık 17 milyon elektrikli ve hibrit araç satıldı. Bu rakamlar, üstüne koyarak artmaya devam ediyor ve 2030 yılına kadar 145 milyon elektrikli aracın yollarda olması bekleniyor.

Kurumsal Ağların Güvenliği için SASE Connect'i Piyasada

Sparkle, Uluslararası Kurumsal Ağların Güvenliği için SASE Connect'i Piyasaya Sürüyor

Akıllı Teknoloji İle Verimlilik En Üst Düzeye Çıkıyor

Eaton'ın Sunduğu Akıllı Teknoloji, Avrupa'nın İkinci En Büyük Bobin Kağıt FabrikasınınÇalışma Süresini ve Verimliliğini En Üst Düzeye Çıkarıyor

Okullarda Güneş Enerjisi Kullanımı Yaygınlaşıyor

İstanbul’da bir okul enerjisinin tamamını güneşten karşılamaya başladı. Bahçeşehir Tek Okulları, hem çevreye zarar vermeyen, hem de ekonomik olarak avantajlı olan güneş enerjisi sistemine geçti.

2023 Dekorasyon Trendleri

Konforlu ve şık bir eve sahip olmak herkesin hayalidir. Özellikle yeni yıl, harekete geçmek için güzel bir zaman. Biz de Loda Mobilya olarak sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için tasarlıyor ve üretiyoruz. Öyleyse hemen şimdi 2023 dekorasyon trendlerine göz atalım.

DİJİTAL TARIMDA MİLAT: NETAFIM GROWSPHERE

Sektörünün Lider Firması NETAFIM, Dijital Tarımın Geleceğini Şekillendirecek Growsphere’i Tanıttı

Eaton, Geleceğin Endüstrileri Sempozyumu ve Sergisi’ne Katıldı

Güç yönetimi şirketi Eaton, 10-11 Kasım tarihlerinde İzmir’de düzenlenen Geleceğin Endüstrileri Sempozyumu ve Sergisi’nde yer aldı.

Bilinçli Farkındalık Uygulaması

Bilinçli Farkındalık Uygulaması “Anda Burada”, Nowanda İsmiyle Global Pazara Açıldı

Küçük evlere büyük rağbet

Arsa maliyeti, demir, çimento, işçilik ve benzeri inşaat maliyetlerinin artmasıyla konut fiyatları aşırı bir şekilde yükselirken, alternatif arayanlar bu maliyetlerin hiçbirinin olmadığı mobil evlere yöneldiler.

Başkan Güder: Bilim Şenliği’ni Battalgazi’de Geleneksel Hale Getirdik

Battalgazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2.Battalgazi Bilim Şenliği sona erdi.

Tarih Başkenti Battalgazi’de 2.Bilim Şenliği Başladı

Battalgazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2.Battalgazi Bilim Şenliği, kortej yürüyüşünün ardından coşkuyla başladı.

PUMLx, Bybit Launchpad 2.0’da Listelenecek

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası Bybit, Bybit Launchpad 2.0’da artık PUML Better Health’in hizmet tokeni olan PUMLx’in de listeleneceğini duyurdu!

Elazığ Belediyesi Bilimin Nabzını Tutacak

Elazığ Belediyesi; bilim, sanat, eğitim ve kültürel alanlarda vatandaşların gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyor.

Nokia ve MEXT Türkiye'de 5G Özel Kablosuz Çözümü İçin İş Birliği Yapıyor

Nokia, endüstriyel kullanım senaryolarının geliştirilmesine olanak sağlayan MEXT Teknoloji Merkezi'nde 5G özel kablosuz çözümünün kurulumunu gerçekleştirecek.

Aksa Şarj’ın dijital hizmetiyle istasyon talebinde bulunmak çok kolay

Müşterilerine alternatif ve yenilikçi çözümler sunan ve elektrikli araçlara şarj çözümleri geliştiren Aksa Şarj, çevreci yatırımlarına hız kazandırmak için web sitesinde hizmet vermeye başladı.

Bina Sistem Tasarımını Etkileyen Temel Faktörler

Her bina operatörü veya sahibi, risklerin hafifletilebileceği alanları belirlemek için, kendi risk değerlendirmesini bağımsız olarak yapmak zorundadır.

Toplam 85 haber.