Gündem

Gündem Haberleri

Yesevi Havacılık, Alanında İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor

Avrupa Birliği projesi kapsamında yurtdışından ülkemize stajyer kabulü yapan okul, tersine Erasmus ile sektörü şaşırttı.

Açıkkapı'dan Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı Ramazan bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Elazığ Bayrama Hazır

Elazığ’da Ramazan Bayramı hazırlıkları tamamlandı. Yarın başlayacak Ramazan Bayramı dolayısıyla resmi kurum ve kuruluşlar, vatandaşların huzurlu bir ortamda bayramlarını geçirmeleri için önlemlerini aldı.

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI ŞERİFOĞULLARI’NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Başta kıymetli hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum." dedi.

Elazığ’da Bayram Namazı Saat Kaçta?

Ramazan Bayramı bayram namazı saatleri belli oldu. 2024 yılı Ramazan Bayramı için geri sayım başladı. Bayram sabahı namaza gidecek olan vatandaşlar illerindeki bayram namazı saatini araştırıyor. Diyanet tarafından yayınlanan bayram namazı saati il il haberimizde. Başta Elazığ Bayram namazı saati başta olmak üzere 81 il için bayram namazı saatleri. Elazığ’da bayram namazı saat kaçta? 10 Nisan 2024 Elazığ bayram namaz saati...

Malatya Barusundan Avukatla Günü Kutlama Mesajı

Başkan DEMEZ, "Hak arama özgürlüğünün sesi olan meslektaşlarımızın 5 Nisan Avukatlar Gününü Malatya Barosu adına kutluyoruz."

Prof. Dr. Yasemin Açık, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve İDK Başkanı oldu

FIRATSİFED Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, federasyonun bağlı olduğu Türk İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED) yeni yönetiminde önemli görevler üstlendi.

O Kurum Yarın Açık Olacak

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi dolayısıyla il ve ilçe nüfus müdürlükleri haftasonu da hizmet verecek...

Gök: Aile Kurumuna Darbe

Av. İbrahim Gök Anayasa Mahkemesi'nin aldığı bir kararla artık Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kadınlar, eşlerinin soy isimlerini kullanma mecburiyetinde olmaması kararını sert bir dille eleştirdi…

Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak Adlı Seminer Düzenlenecek

Elazığ Belediyesi, “Gelecek Sensin” projesi kapsamında Türkiye’nin en ünlü ve en iyi eğitimcilerinden İletişim Uzmanı-Yazar Ahmet Şerif İzgören tarafından veli ve öğrencilere “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” adlı semineri düzenleyecek.

Vali Ersin Yazıcı 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Programına Katıldı

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109. Yılı ve Şehitleri Anma Günü dolayısı ile Malatya Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen programa katıldı.

LGS Başvuruları Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Liselere Geçiş sınavı(LGS) başvuruları başladı.

Başkan Gök’ün 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Sadıkoğlu, Malatya’nın sorunlarına hassasiyetle yaklaşılmasını talep etti

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, esnafın, tüccarın ve sanayicinin sorunlarını dile getirerek, sorunların ivedi bir şekilde çözüme kavuşması için Malatya’ya hassasiyetle yaklaşılmasını talep etti.

Başkan Şerifoğulları’ndan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 109’uncu yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajında, “Dünya tarihinde eşsiz bir zafer ve kahramanlık destanı olan Çanakkale Zaferi'nin 109’uncu yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet, minnetle ve şükranla anıyorum.” dedi.

Başkan Gürkan’dan Çanakkale Zaferi Mesajı

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu Yıldönümü Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınlayan Başkan Gürkan, “Yüce Türk Milletimiz, Tarihler Boyunca Nice Zaferlere İmza Atmıştır”

MegaMerchant, Kadın İhracatçıları Desteklemeye Devam Ediyor

MegaMerchant, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde düzenlediği etkinlikte, ekonomi, iş dünyası, teknoloji ve lifestyle gibi çeşitli alanlardan değerli kadın girişimcilerle bir araya geldi.

Malatya Barosu Kadın Hakları Komisyonundan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Açıklaması

Malatya Barosu Kadın Hakları Komisyonu, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” Açıklaması Yayınladı

2023-2024 Akademik Kurul Ve Akademik Giysi Töreni Gerçekleştirildi

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Battalgazi Konferans Salonu’nda Üniversitemizin yeni yönetimi döneminde akademik ve idari faaliyetlerimiz açısından sağlanan gelişmeleri ve katedilen mesafeyi değerlendirmek, ayrıca ataması yapılan öğretim üyelerimize akademik giysilerinin giydirilmesi (cübbe), bilimsel yayın performansı yüksek öğretim elemanlarımıza ödül sunumu ile profesör öğretim üyelerimize profesörlük belgelerinin takdimini gerçekleştirmek üzere düzenlenen etkinlik, Rektör Prof. Dr. Recep BENTLİ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Orhan GÜNDÜZ ve Prof. Dr. İlhan ERDEM ile Genel Sekreter Doç. Dr. Ahmet Selim ÖZKAN’ın yanı sıra akademik ve idari personelin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplam 1656 haber.