Ekonomi

Ekonomi Haberleri

BingX, Copy Trade İçin 10 Milyon Dolarlık Bir Fon Başlatıyor

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan BingX, Copy Trade'i yaygınlaştırmak ve geliştirmek için 10 Milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu duyurdu. Fon, trader'ları destekleme, altyapı oluşturma, ürün inovasyonu, topluluk geliştirmeleri ve stratejik ortaklıklar olmak üzere birçok amaç için kullanılacak.

BingX'den MetaTrader 5 Entegrasyonu

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan BingX, FOREX, Hisse Senedi ve Vadeli İşlemler yapmasına izin veren çok varlıklı bir platform olan Metatrader 5 (veya "MT5") ile doğrudan entegrasyonunu duyurdu.

6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nde Öne Çıkan Konu: Sürdürülebilir Üretim

Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği (BESD-BİR) tarafından 2011 yılından beri düzenlenen 6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi (UBEK-6), 01-05 Mart 2023 tarihleri arasında Antalya’da Titanic Deluxe Golf Belek’te yapılıyor.

ETSO 'KGF Destek Paketleri' Mağduriyeti Riskinin Takipçisi

Başkan ALAN; "KGF Destek Paketleri Konusunda Müdahalemizi Gerçekleştirdik, Sürecin Takipçisiyiz"

Bybit’ten yatırımcılar için Basitleştirilmiş İşlem Deneyimi

Basitleştirilmiş İşlem Deneyimi: Bybit, birleştirilmiş işlem hesabını kullanıma sunarak yatırımcılar için alım-satım deneyimini dönüştürüyor.

MÜSİAD SAMEKS Ocak Ayı Verileri Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan Ocak Ayı SAMEKS Verilerini değerlendirdi.

Aksa Elektrik, Elektrik Tüketim Oranlarını Açıkladı

Aksa Elektrik, Çoruh-Fırat bölgelerindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı: “Çoruh ve Fırat Bölgeleri’nde elektrik tüketimi arttı”

Elazığ Sahipsiz Değil!

İlimizin başarılı gazetecilerinden Kanal 23 Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Arif Çakmak'ın sunduğu 'Ayrıntı' programına konuk olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, 'Sahipsiz Elazığ' söylemine sert tepki gösterdi.

6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 1-5 Mart Tarihlerinde Antalya’da Gerçekleştirilecek

Hızla değişen dünyada beyaz et sektöründeki önemli yenilik ve gelişmelerin en kapsamlı şekilde tartışılacağı "6. Uluslararası Beyaz Et Kongresi" üst düzey bilim insanlarının katılımıyla 1-5 Mart 2023 tarihleri arasında Titanic Deluxe Golf Belek Antalya’da yapılacak.

Tapdi Oksijen, halka arzda 62 milyon lot talep aldı

Tapdi Oksijen A.Ş.’nin (Tınaztepe hastaneleri) Borsa İstanbul birincil piyasada eşit dağıtım yöntemi ile halka arzı gerçekleşti

Küresel Isınma Sebeplerinde, Korkutan Metan Gazı Gerçeği!

Damla Sulamayla Çeltik Üretiminde, Metan ve Arsenik Oluşumu ? Azaltılabiliyor.

Türkiye’de Konut ve Malzeme Fiyatları

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği (ELMÜTDER)Yürütme Kurulu Üyesi Yavuz Selim Çak, konut fiyatları ve İnşaat Malzemelerindeki artış hakkında açıklamalarda bulundu.

MÜSİAD’da Gündem KOBİGEL

Gürkan: "KOBİ'lerimiz, kalkınma ve gelişmenin en önemli unsurlarıdır"

5. Yılında 548 Milyon TL Ciro Hedefliyor

Online araç kiralama platformu miniyol.com, Fonbulucu platformunda yatırımcılarla buluştu.

2022 Yılı Araç Kiralama Verileri Açıklandı

Mordor Intelligence’in yaptığı araştırmaya göre, 2021’i 92 milyar dolarlık bir ticaret hacmiyle kapatan araç kiralama sektörünün, 2027'ye kadar 140 milyar dolar sınırına yaklaşacağı öngörülüyor.

Joom’daki Türk Satıcıların Satışları Kasım Ayında 6 Kat Arttı

- Türk satıcıların satışları, 11.11 ve Efsane Cuma indirimleri sırasında Kasım 2021 satışlarına kıyasla 6 katlık bir artış gösterdi.

NETAFIM Damla Sulama Ile Tütün Üretiminde @’lik Rekor Verim Artışı

Tarımda akıllı sulama sektörünün lider firması NETAFIM Türkiye’nin, proje ortaklarıyla yürüttüğü çalışmalarda, damla sulama ile @’ın üzerinde verim artışı kaydedildi.

ELMÜTDER Başkanı AYAZ, İMKON’u ZİYARET Etti

ELMÜTDER Başkanı Miraç Ayaz, İMKON Genel Başkanı Tahir Tellioğlu ile toplantıda bir araya geldi.

MÜSİAD Sameks Kasım Ayı Verileri Açıklandı

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kasım ayı SAMEKS verileri açıklandı. Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Başkanı Tekin Gürkan Kasım Ayı SAMEKS Verilerini değerlendirdi.

Toplam 358 haber.