Elazığ

Elazığ Haberleri

Kaldırım Çalışmaları Hız Kesmeden Sürüyor

Elazığ Belediyesi şehrin modernizasyonu ve yaşam kalitesini artırma hedefi doğrultusunda yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Mobil Beyaz Masa İcadiye Mahallesinde

Elazığ Belediyesi 153 Mobil Beyaz Masa, Korona virüs (KOVİD-19) tedbirlerinin ardından başlatılan normalleşme süreci kapsamında hizmetlerine yeniden başladı.

Elazığ Belediyesi Gümüşkavak Mahallesi Ek Hizmet Binası İhalesi Gerçekleştirildi

Elazığ Belediyesi tarafından Gümüşkavak Mahallesi’nde inşa edilecek ek hizmet bina ihalesi gerçekleştirildi.

Elazığ Yeni Nesil Turizme Hazırlanıyor

Eşsiz doğal güzellikleriyle bölgesinde turizm merkezi olan Elazığ, yeni nesil turizme hazırlanıyor.

Bakan Kurum Açıkladı; Orduevi Kavşağındaki Üst Geçit Yıkılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ ziyareti kapsamında Orduevi Katlı Kavşağı bölgesinde incelemelerde bulundu.

Elazığ Bölgede Parlayan Yıldız Olacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a geldi.

Gözyaşları Sel Oldu

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da 74 gün aradan sonra ilk kez Cuma namazı kılındı.

Elazığ Belediyesi Aile Danışmanlık Ve Eğitim Merkezi 1 Haziran’da Çalışmalarına Başlıyor

Korona virüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında çalışmalarına ara veren Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi (ADEM) normalleşme süreci ile birlikte belirlenen kurallar doğrultusunda 1 Haziran itibariyle yeniden hizmet sunmaya başlıyor.

Emlak Ve Çevre Temizlik Vergisi İlk Taksit Ödemeleri İçin 1 Haziran Son Gün

Emlak Ve Çevre Temizlik Vergisi İlk Taksit Ödemeleri İçin 1 Haziran Son Gün

Elazığ Belediyesi’nden Duyuru

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 24 Ocak tarihinde yaşanan deprem sonrası kullanılmaz durumda olan binalara ait Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi alınmayacağı belirtildi.

Şehit Asker Son Yolculuğuna Uğurlandı.

Suriye'nin İdlib kentinde gerçekleştirilen yol kontrol devriyesi sırasında meydana gelen patlama sonucu şehit olan Piyade Teğmen Canbert Tatar memleketi Elazığ'da son yolculuğuna uğurlandı.

Şerifoğulları, Şehrimizi Modern Ve Konforlu Yollarla Geleceğe Hazırlayacağız

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin ana arterlerinden Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi’nde başlatılan yol genişletme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi Camilerde Hijyen Çalışması Başlattı

Elazığ Belediyesi normalleşme adımları kapsamında 29 Mayıs’tan itibaren belirlenen kurallar çerçevesinde toplu ibadete izin verilen cami ve açık alanlarda temizlik çalışması başlattı.

Başkan Şerifoğulları’ndan 27 Mayıs Anma Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 27 Mayıs askeri darbesinin yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında “Milletimizin vicdanında derin yaralar açan bu karanlık müdahalenin yıl dönümünde Adnan Menderes, Hasan Polatkan ve Fatin Rüştü Zorlu'yu rahmetle anıyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan İtfaiye Personeline Bayram Ziyareti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile birlikte Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, başarılarıyla kurumun göz bebeği olan birim personelinin bayramını kutladı.

Çocuk Evlerinde Bayram Coşkusu

Elazığ Belediye Konservatuvarı tarafından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evlerinde düzenlenen bayram etkinliğinde çocuklar bayram sevincini doyasıya yaşadılar.

Elazığ Belediyesi Uçkunla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, halk sağlığının korunması ve rahat bir yaz dönemi için sinek, sivrisinek, ağaç ve bitki zararlılarına karşı ilaçlama çalışmalarını şehrin dört bir yanında sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Kardeşlik Mevsiminde Umut Olmaya Devam Etti

Elazığ Belediyesi dayanışma ve kardeşlik mevsimi Ramazan ayı süresince ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik destekleyici çalışmalarıyla gönül köprüleri kurdu.

Elazığ Belediyesi Kardeşlik Mevsiminde Umut Olmaya Devam Etti

Elazığ Belediyesi dayanışma ve kardeşlik mevsimi Ramazan ayı süresince ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik destekleyici çalışmalarıyla gönül köprüleri kurdu.