Elazığ Belediyesi Konservatuvarı Kürsübaşı ekibi, ‘1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ nedeniyle Gazi Huzurevi sakinlerine özel konser verdi.
Elazığ Belediyesi vatandaş odaklı hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.
Elazığ Belediyesi, şehrin ihtiyaçlarını karşılamak ve kent estetiğine değer katmak amacıyla kendi atölyelerinde ürettiği otobüs durağı, bank ve kent mobilyalarını şehrin dört bir yanında hizmete sunuyor.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yeni Kömürhan Köprüsü ve Bağlantı Tüneli çalışmalarını yerinde inceledi. Bakan Karaismailoğlu, köprünün iki yakasını birleştiren son segmentin kaynağını yaptı.
Elazığ Belediyesi ve İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliğiyle ‘Hayat Boyu Öğrenme Projesi’ kapsamında bayanlara yönelik Ahşap Oymacılığı Kursu açılıyor. Başvurular, 1 Ekim itibariyle başlıyor.
Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Rızaiye mahallesinde şebeke boru hattının patlaması sonucu yaşanan su kesintisi ile ilgili açıklama yaptı.
Elazığ TSO Meslek Komiteleri Toplantıları zoom üzerinden yapıldı. Toplantılarda belirlenen gündem maddeleri görüşülürken, deprem ve COVİD-19 sürecinin etkileri ile sektörel sorun ve talepler Meslek Komite Üyelerince dile getirildi…
Cumhurbaşkanlığımızın ilk 100 günlük İcraat Programı çerçevesinde, 81 İlde 100 Deneyap Teknoloji Atölyesi kurulmasına yönelik olarak, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı arasında önemli bir işbirliği tesis edilmiştir.
Geçtiğimiz gün Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında denetimlere katılan Elazığ Valisi Erkaya YIRIK, cadde üzerinde karşılaştığı maske satan Parkinson hastası Veysel KEKE’nin maskelerini satın alıp, rahatsızlığı ile ilgili bilgileri aldıktan sonra ilgilenilmesi için talimat vermişti.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ve hızlı bir şekilde yapımına başlanan Gümüşkavak Belediyesi Ek Hizmet Binası inşaatında sona gelindi.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan Akıllı Kavşak ve Ulaşım Koordinasyon Merkezi (EBUKOM) Projesi hayata geçiyor.
Elazığ Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, mevsim koşulları gereği il genelindeki bütün mazgal ve kanalizasyon rögarlarını temizleyerek içlerinde biriken hafriyat, kâğıt, mil, çakıl ve izmarit gibi yabancı maddeleri topladı.
Elazığ Belediyesi, Bizmişen TOKİ konutlarına düzenlenen otobüs sefer sayısını artırdı.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin batısından doğusuna ulaşım konforuna katkı kazandıracak, özellikle Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne ulaşımı kolaylaştıracak yeni yol çalışmasına ilişkin incelemelerde bulundu.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin tarihine değer katacak projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Elazığ Şubesi’ni ziyaret ederek Şube Başkanı Nizamettin Ertan Diler ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
Elazığlı İş Adamı Muzaffer Sezgin hayatını kaybetti.
Başkan Şahin Şerifoğulları, vatandaşlarla bir araya gelmek ve belediye çalışmalarını yerinde incelemek üzere Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret etti.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları birlikte yönetim ilkesi doğrultusunda ziyaretlerini sürdürüyor.