Elazığ

Elazığ Haberleri

KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Elazığ’da dün gün boyu etkili olan kar yağışının ardından Elazığ Belediyesi bünyesindeki karla mücadele ekipleri, şehrin dört bir yanında karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

DAVRANIŞ BİLİMLERİ UZMANI YİĞİT’TEN GENÇLERE ALTIN UYARILAR

AEP Formatörü ve Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit Elazığ’daki söyleşi ve konferans programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Şehit Eyüp Oğuz Proje Okulu’nu ziyaret eden Yiğit, öğrencilerle ‘Gençlerde 5 Sevgi Dili’ konulu bir söyleşi programı gerçekleştirdi.

AİLE İÇİ İLETİŞİM UZMANI ŞENGÜL, ELAZIĞLILARLA BULUŞUYOR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Eğitimcisi, Davranış Bilimleri Uzmanı Şengül Yiğit, Elazığlılarla buluşuyor.

KURUM HEKİMLİĞİ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi, hizmet binasında sürdürülen kurum hekimliği belediye çalışanlarına en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.

MİNİK KALPLER GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Elazığ Belediyesi ‘Hayır Çarşısı’ ihtiyaç sahibi ailelere hizmet vermeye devam ediyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN BİR KONFERANS DAHA

Elazığ Belediyesi ‘Kültürel Etkinler’ dizisi kapsamında 1203’üncü etkinliğini gerçekleştirecek.

SERDAR TUNCER VE SADIK YALSIZUÇARLAR ELAZIĞLILARLA BULUŞTU

Yaptığı televizyon programları ve yazdığı eserlerle büyük beğeni toplayan Araştırmacı-Yazar Serdar Tuncer ve Yazar Sadık Yalsızuçarlar, Elazığ Belediyesi’nin konuğu olarak 2.Kitap Fuarı’nda bir söyleşi programı gerçekleştirdiler.

EMLAK VE ÇTV ÖDEMELERİNDE SON GÜN 30 KASIM

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin 2. taksit ödeme süresi 30 Kasım 2018 tarihinde sona eriyor.

MHP Malatya Kadın Kollarından TYGD'ye Ziyaret

MHP Malatya Kadın Kolları Başkanı Selma Çiçek ve Yönetim kurulu üyeleri Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği Doğu Anadolu Bölge Başkanlığını ziyaret etti.

BELEDİYE'NİN 2019 MALİ BÜTÇESİ BELİRLENDİ

Elazığ Belediyesi’nin 2019 yılı mali bütçesi, belediye meclis toplantısında alınan kararla belirlendi. Belediye Meclisi’nin Kasım ayı toplantılarında gündem maddeleri arasında yer alan 2019 yılı bütçesi Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla meclis üyelerine sunuldu.

ELAZIĞ İŞ VE İSTİHDAM FUARI’NA YOĞUN İLGİ

Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası, İş Kur ile Gelecek Fuarcılık tarafından işverenlerin kalifiye eleman teminine yardımcı olmak, gençlerin iş hayatında yer almalarını sağlamak ve girişimcilik ruhunu arttırmak amacıyla gerçekleştirilen “Elazığ 1. İş ve İstihdam Fuarı” yoğun ilgi gördü.

BAŞKAN YANILMAZ’A ÜÇ ÖDÜL DAHA

Elazığ Belediyesi çevreden ulaşıma, kültür-sanattan eğitime hayatın her alanında yaptığı çalışmalar ile takdir toplamaya devam ediyor.

Mevsimin İlk Karı Yağdı.

Yurt genelinde birçok ilde olduğu gibi Elazığ’a da mevsimin ilk karı yağdı.

ADEM’DEN RUH SAĞLIĞI SEMİNERİ

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi tarafından bayanlara yönelik olarak çağımızın problemi olan stres, depresyon, anksiyete bozuklukları ve çeşitli ruh hastalıkları ile doğru yöntemlerle mücadele edebilmeyi amaçlayan bir seminer düzenlendi.

Bismillahirrahmanirrahim

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi İsrail’i Kınadı…

MEDENİYET ÖNCÜLERİMİZ” ADLI SÖYLEŞİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Bakanlığı, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi tarafından düzenlenen “Medeniyet Öncülerimiz” adlı söyleşi programı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

BELEDİYE PERSONELLERİ KBRN EĞİTİMİ ALDI

Elazığ Belediyesi tarafından personelin bilinçlenerek daha kaliteli hizmet vermesini amaçlayan eğitim seminerleri devam ediyor.

BAŞKAN YANILMAZ “ŞEHRİMİZ 114 İLKLE TANIŞTI”

Elazığ Belediyesi şehrin gelişimi ve değişimine yönelik gerçekleştirdiği çalışmalarla kamuoyunun takdirini topluyor.

BAŞKAN YANILMAZ: “HİÇ KİMSE ARAMIZA NİFAK TOHUMLARI EKEMEZ”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, son günlerde sosyal medya mecrasında sahte hesaplar üzerinden; yöneticiler, siyasi şahsiyetler, STK’lar ve farklı kurum ve şahıslara yönelik iddia, iftira, hakaret ve yıpratıcı paylaşımlardan dolayı yazılı açıklamada bulundu.