Elazığ

Elazığ Haberleri

ELAZIĞ'A BİR ÖDÜL DAHA

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, hizmetlerinden dolayı değişik kurum ve kuruluşlar tarafından verilen ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

29 OKULA HALI SAHA

Elazığ Belediyesi, rutin belediyecilik hizmetleri yanında eğitim - öğretim kurumlarına ve öğrencilere yönelik hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

BAŞKAN YANILMAZ, TGRT BELGESEL'DE ELAZIĞ'I ANLATTI

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, TGRT Belgesel kanalında yayınlanan Seyyah-ı Fakir programına konuk oldu.

TÜRKİYE’NİN İLK BEBEK DOSTU BELEDİYESİ

Elazığ Belediyesi bir ilke daha imza atarak, Türkiye’nin ilk ‘Bebek Dostu Belediye’ unvanını kazandı.

ELAZIĞ REFÜJLERİ YEŞİLLE BULUŞUYOR

Elazığ Belediyesi’nin şehrin genelinde sürdürdüğü yeşillendirme çalışmaları Doğukent ve Ulukent Mahallesi ile devam ediyor.

DOĞUKENT MAHALLESİ’NDE HUMMALI TEMİZLİK

Elazığ Belediyesi, daha temiz bir Elâzığ için mahalle muhtarlarıyla koordineli bir şekilde yürüttüğü kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Gazilerden Kıbrıs Çıkarması

Elazığ Belediyesi tarafından Türkiye Muharip Gaziler Derneği üyeleri ve ailelerine yönelik Kıbrıs gezisi düzenlendi.

SALÇALI KÖFTE FESTİVALİ GÜN SAYIYOR

Şehrimizin marka değerlerinden olan Köfteciler sokağın yeniden düzenlenmesi ve aydınlatılmasının ardından yine bir lezzet markamız olan salçalı köftemiz bir festival ile ülke gündemine taşınacak.

BABALAR OĞULLAR USTALAR ÇIRAKLAR KONSERİ’NE DAVETLİSİNİZ

Elazığ Belediyesi, Türk Musikisi Federasyonu ve Elazığ Kültür ve Musiki Derneği tarafından “Babalar Oğullar Ustalar Çıraklar Harput Müziği Konseri” düzenlenecek.

Vali Kaldırım'ın "Muhtarlar günü" mesajı.

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

ULUSAL MUHABİRLERDEN BAŞKAN YANILMAZ’A ZİYARET

UNESCO yolundaki Harput’un ulusal medyada daha etkin tanıtımını sağlamak amacıyla İstanbul ve Ankara’dan gelen ulusal medya muhabirleri, gazeteciler ile Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı üyeleri Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı ziyaret etti.

BAŞKAN YANILMAZ 3. AR-GE İNOVASYON ZİRVESİ’NDE OTURUM BAŞKANLIĞI YAPACAK

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ında katılacağı "Mimar ve Mühendisler Grubu 3.AR-GE İnovasyon Zirvesi ve Sergisi" programında 'Yaratıcı Sektörler ve Yenilikçi Yatırımlar' konulu oturuma başkanlık yapacak.

GELECEĞİN MİMARLARI HARPUT'UN TARİHİ MİSYONUNA HAYRAN KALDI

Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim üyeleri ve öğrencileri, farklı kültür ve medeniyetleri tanımak ve farkındalık oluşturmak adına, 'Geçmişin izleri geleceğin değerleri' programı kapsamında ortak mirasımız Harput'a teknik bir gezi gerçekleştirdi. Programın ev sahipliğini Elazığ Belediyesi yaptı.

BAŞKAN YANILMAZ TV NET’E KONUK OLDU

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, TV NET kanalında Derya Uğur Öner’in hazırlayıp sunduğu ‘Gezgin’ programına konuk olarak belediye olarak yaptıkları çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

CUMURBAŞKANI ERDOĞAN'A ELAZIĞ’DAN DAVET VAR

Elazığ’dan, yüreği sevgiyle çarpan tertemiz kalplerden Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a davet var.

BAŞKAN YANILMAZ’DAN AŞURE İKRAMI

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen aşure programında öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Ünlü Akademisyenler Elazığ’a Geliyor

Elazığ Belediyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği işbirliği ile “Şehir Kültürü - Kültürlü Şehir ”sempozyumu kapsamında ünlü akademisyenler Elazığ’a gelecek.

BAŞKAN YANILMAZ “YENİ SEMT SAHALARIMIZ HAYIRLI OLSUN”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediye tarafından şehrin değişik noktalarına yaptırılan 54 Semt sahasından biri olan Hicret Mahallesi Semt Sahası açılışını gerçekleştirdi.

DEVLET HASTANESİ HİZMETİNE DEVAM ETMELİDİR

Bir basın açıklamasında bulunan Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği ELSAD Başkanı Avukat Murat Erdoğan bölgemizde Sağlık konusunda hükümetimizin büyük yatırımlar yaptığını vurgulayarak muhakkak ki Elazığ Şehir Hastanesi takdir edilecek bir eser olmuştur.