Elazığ

Elazığ Haberleri

MEHMET AKİF ERSOY SEMT KÜTÜPHANESİ HİZMETE AÇILDI

Elazığ Belediyesi ile Doğu Anadolu Projesi işbirliğiyle hayata geçirilen Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Yedi Renk Tek Yürek Platformu Üyelerinden Elazığ'a Övgüler

Elazığ Belediyesi ve Elazığ Dernekler Federasyonu işbirliği ile düzenlenen program kapsamında çeşitli illerin federasyonlarının oluşturduğu 'Yedi Renk Tek Yürek Platformu' üyeleri, Elazığ'ı keşfetmeyi sürdürüyor.

Yedi Renk Tek Yürek Platformu Elazığ'a Hayran Kaldı

Yedi Renk Tek Yürek Platformu Elazığ'a Hayran Kaldı

Başkan Yanılmaz Ak Parti Heyetiyle Tunceli’de Temaslarda Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ve Kamu Başdenetçisi Av. Şeref Malkoç ile birlikte Tunceli’de bir dizi temaslarda bulundu.

Belediye Konservatuarı Sezonu Açtı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın projeleri arasında yer alan ve geçtiğimiz Ocak ayı itibariyle hayata geçirilen Elazığ Belediyesi Konservatuarı Türk Müziği Korosu, sezon açılışını gerçekleştirdi.

Başkan Yanılmaz: “Elazığ Huzur Kentidir”

Bazı Basın Yayın Organları Yalan ve İftira İle Gündem Oluşturmaktadır

Başkan Yanılmaz “Huzurumuzu Bozmak İsteyenlere Fırsat Vermeyeceğiz”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Sanayi Mahallesi’nde ikamet eden Suriyeli bir gr

Sarıeroğlu’ndan Yanılmaz’a Ziyaret

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkan Yanılmaz’ın Makam Aracını İade Etti

Elazığ Belediye Başkanı Yanılmaz’ın Makam Aracını İade Etmesi Ulusal Basında da Yankı Buldu

HAYIR ÇARŞISI “HAYRA KÖPRÜ OLUYOR”

Yılın 365 günü ihtiyaç sahibi vatandaşlar için umudun öteki adı olan Hayır Çarşısı, bu bayramda da yüzleri güldürüyor.

Su Dolum Gişeleri Arefe Günü ve Bayramda Açık

Elazığ Belediyesi, vatandaşların daha huzurlu bir Kurban Bayramı idrak edebilmesi için, çalışmalarını arefe günü ve bayram tatilinde de devam ettirecek.

Başkan Yanılmaz Elazığ’ı Anlattı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kanal 7 Avrup’da yayınlanan “Meltemle Zirvedekiler” programına konuk olarak ilimizle ilgili değerlendirmede bulundu.

BAŞKAN YANILMAZ;” HAİNLER EMELLERİNE HİÇBİR ZAMAN ULAŞAMAYACAK”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 18 Ağustos 2016 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğü’ne düzenlenen hain terör saldırısının yıldönümünde bir kınama mesajı yayımladı.

Elazığ MÜSİAD’dan Komşu Şubemiz Malatya MÜSİAD’a Ziyaret

Elazığ Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Hasan Uzun ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Malatya MÜSİAD Şube Başkanı Hüseyin Kalan’ı ziyaret etti.

BELEDİYE BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMLERİNİ ARTIRDI

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesi gıda ürünü imal eden ve satış yapan noktaları, sıkı bir denetimden geçirdi.

İMAM EFENDİ KAVŞAĞI IŞIL IŞIL

Şehrin gündüz görünümünün yanı sıra gece görünümünün de estetik bir yapıya kavuşması adına Elazığ Belediyesi tarafından kavşaklarda led armatür aydınlatma çalışmaları gerçekleştiriliyor.

BAŞKAN ARSLAN, PALU VE KOVANCILARDA İŞ DÜNYASI TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

Başkan ARSLAN Palu ve Kovancılar ilçesine yönelik düzenlemiş olduğu program çerçevesinde ilk önce Palu Belediyesini ziyaret ederek, Palu Belediye Başkanı M.Sait Dağolu ile bir araya geldi.

MÜSİAD; "SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YÖNELİK YAPILAN ŞİDDETİ KINIYORUZ."

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, geçtiğimiz günlerde Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi de gerçekleşen doktor ve hastane personeline saldırı olayına ilişkin bir kınama mesajı yayımladı.

Başkan Yanılmaz: ‘Şehitlerimizin Kanı Yerde Kalmayacak’

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, masum anne ve bebeğini hedef alan terör saldırısını kınayarak, bebek katili PKK’nın artık sonunun geldiğini kaydetti.