SP Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın STK Ziyaretlerinde Projeler Açıklıyor
Malatya merkezli 5.2 büyüklüğündeki depremin ardından Elazığ Valiliği açıklama yaptı.
Açıkkapı: AK Parti İktidarlarında Elazığ'a 25 Milyar Liralık Tarımsal Destek ve Yatırım Kazandırıldı
Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan Elazığ Belediyesi Musiki Toplulukları Gönüllü Halk Korosu, Elazığ’daki konserlerine devam ediyor.
SP Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın emekliler derneklerini ziyaret etti.
AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Sivrice'de meydana gelen ve 41 vatandaşın hayatını kaybettiği , 1466 vatandaşın yaralandığı Sivrice depreminin yıl dönümü vesilesiyle mesaj yayımladı.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 24 Ocak 2020 Elazığ depreminin yıl dönümünde yayımladığı mesajında, “24 Ocak 2020’de yaşadığımız deprem felaketi, şehrimizin yaşadığı en acı felaketlerden biri olarak hafızalarımızda derin izler bırakmıştır.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ tarafından düzenlenen toplantıda; enflasyon düzeltmelerinin şirketlere olan etkisi konuşuldu.
Başkan ULAŞ, ilimizde giyim festivali düzenlemesi planlanan giyim festivali ile ilgili basın açıklamasında; “Yerel esnafımız kan ağladığı bugünlerde günlerde yerel esnafa büyük darbe vuracak.”
Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak ve yaban hayvanları için çalışma başlattı.
Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, buzlanma ve don uyarısına karşı vatandaşları uyardı.
Elazığ Belediyesi, müziğe ve sanata ilgi duyan vatandaşların kültür ve sanat hayatını canlandırmak için enstrüman ve konservatuvara hazırlık kurslarını bütün hızıyla sürdürüyor.
Başkan Koca Başarısı Yapılamaz Denileni Yaptı, Elazığ’ı Aynı Masada Topladı
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Hankendi 43. mahallemiz olarak hizmet alanımıza girmiştir. Şehrimize hayırlı olsun.” dedi.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, göreve gelmesinin ardından geçen bir yıl süre içerisinde hizmette birinci yılında hayata geçirdikleri projelerini kamuoyuyla paylaştı.
Geçmişte birçok kez yönetiminde büyük mutlulukla görev yaptığım kadim bir geleneği olan Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkan adaylığımı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde Sizlerle paylaşmanın büyük mutluluğunu yaşıyor gecesini gündüzüne katarak mesai mefhumu bilmeden görevini yerine getiren basın mensuplarımızın gününü içtenlikle kutluyorum.
AK Parti ve CHP’nin Elazığ Belediye Başkan adaylarını açıklamasının ardından gözler MHP’ye çevrildi.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, yedi yıl önce İzmir adliyesine yönelik hain terör saldırısını kahramanlığı ve cesareti ile önleyip şehit olan polis memuru hemşerimiz Fethi Sekin’i anma programına Oda Başkanlarının davet edilmemesine tepki gösterdi.
Elazığ Belediye Meclisi Ocak Ayı oturumlarında Meclis Başkanı Aydın Kara, Deprem uzmanı Yer bilimci Elazığlı Prof.Dr. Naci Görür’ün isminin caddeye verileceğini söyledi.