Elazığ

Elazığ Haberleri

Başkan Yanılmaz’dan Teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz şehrin yeni yıldızı Cip Mesire Alanı açılışına katılan protokol mensupları ile hemşerilerimize teşekkür etti.

Sanatçılar Projelere Hayran Kaldı

Şehrimize gelen misafirler Keban ilçemizi ve Elazığ Belediyesi tarafından şehre kazandırılan hizmetleri yerinde gördü.

Ücretsiz Otobüs Seferleri Düzenlenecek

Şehrimizin bugününe ve yarınına değer katan, yeşille mavinin görsel bir şölene dönüştüğü ‘Cip Mesire Alanı’ resmi açılışı için 29 Temmuz Pazar günü saat 16’dan itibaren Öğretmenevi önünden ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek.

Başkan Yanılmaz Muhtarlar Dayanışma Derneği’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Muhtarlar Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Çaydaçıra Mahalle Sakinleri Kültür Ve Şehir Turları’nda

Elazığ Belediyesi tarafından organize edilen "Kültür ve Şehir Turları" devam ediyor.

Başkan Yanılmaz ‘Elazığ’a Hizmet Etmek Bizler İçin Onurdur’

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, belediye ekipleri tarafından şehrin farklı noktalarında gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi.

Yanılmaz’dan Gazilere Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Elazığ Şubesi’ni ziyaret etti.

KENT KONSEYİ ‘MÜLTECİ VE GÖÇ ÇALIŞMA GRUBU OLUŞTURDU’

Elazığ Belediyesi Kent Konseyi çalışma gruplarına bir yenisini ekleyerek “Mülteci ve Göç Çalışma Grubu” kurdu. Çalışma grubu son zamanlarda artan mülteci ve göç ile ilgili konularda şehirde yapılması gerekenleri araştıracak.

15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu Açıldı

ŞEHRİN YENİ SPOR SALONU HAYIRLI OLSUN

Ücretsiz Otobüs Seferleri Düzenlenecek 

Elazığ Belediyesi tarafından Doğukent Mahallesi’nde yaptırılan “15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu açılışına katılacak vatandaşlar için pazar günü saat 17’den itibaren açılış alanına ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. 

Senai Demirci’den 15 Temmuz’un Bilinmeyen Öyküsü

Yazdığı kitaplar ve gerçekleştirdiği konferanslarla büyük kitlelere ulaşan Araştırmacı - Yazar Dr. Senai Demirci 15 Temmuz’un bilinmeyen öyküleri konferansıyla Elazığ’a geliyor. 

Belediye’den Şehir Hastanesine Yeni Alternatif Yol

Şehrin gelişimi ve değişimine öncülük eden Elazığ Belediyesi kısa bir süre sonra hizmete sunulacak olan Şehir Hastanesi’ne gidilen yollarda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

Adem İkinci Yaz Kampı Etkinliklerle Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Aile Danışma ve Eğitim Merkezi'nin çocuklar için düzenlediği ikinci yaz kampı çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Uyarı

Elazığ Belediyesi, belediye başkanı ve idarecilerin adını kullanarak yardım topladıklarını ifade eden dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

Belediye Otobüslerinde Para Dönemi Bitiyor

Elazığ Belediyesi toplu taşıma araçlarında nakit ödeme dönemi 12 Temmuz’da sona eriyor.  

Belediye Personellerine Seminer

Belediye hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi ve iş sağlığı konusunda belediye çalışanlarına yönelik seminer düzenlendi.

T Plaka Sahiplerine Uyarı

Elazığ Belediyesi, T plaka araç sahiplerinin, yönetmelikte geçen yasal şartları uzun süreden beri uygulamamasından dolayı şehir genelinde 23 adet T plakalı aracın, T plakalarının iptal edildiğini açıkladı.

Arıcak ÇPL Şehit Coşkun Özcan Z-Kütüphanesi Açıldı

Vali Çetin Oktay Kaldırım, Arıcak Çok Programlı Anadolu Lisesinde Şehit Polis Memuru Coşkun Özcan’ın isminin verildiği Z- Kütüphanesinin açılışı kurdelesini keserek hayırlı olması temennisinde bulundu.

Toplam 2761 haber.