Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, EBEGEM bünyesinde verilen eğitimlere katılan 110 kursiyere ser11tifikalarını verdi.
Elazığ Belediyesinden yapılan açıklamada, şehir içi ulaşımda kullanılan elektrikli otobüslerde teknik arıza yaşandığı, bu sebeple araçların bakıma alındığı bildirildi.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)Elazığ’ın Geleneksel Olarak Düzenlediği Dost Meclisi Toplantısının bu haftaki konuğu Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Elazığ İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz konuk oldu.
Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde açılan üç branştaki kurslarda eğitim başladı.
Elazığ Belediyesi tarafından Harput’ta başlatılan kapsamlı çalışmalarla otopark alanı 3 katına çıkarıldı.
Başkan Şerifoğulları Afet Sonrası İncelemelerini Sürdürüyor
Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde farklı dallarda açılan yeni dönem kurslarla, gençlerin gelişimlerine ve geleceklerine katkı sağlanmaya devam ediliyor.
Elazığ’ın tanınmış kültür adamlarından, Gazetemiz yazarı İhsan Tarakçı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Genel Danışmanlığı görevine getirildi.
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği(MÜSİAD)Elazığ şubesinin Geleneksel Dost Meclisi Toplantısının bu haftaki konuğu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan ve Stk Platformu Dönem Başkanı Prof. Dr. Kenan Peker oldu.
Haber: Vedat Yetik - Elazığ’ın Karşıyaka Mahallesinde yaşayan ve rahatsızlığı nedeniyle 11 kez ameliyat olan 12 Yaşındaki Abdulahit Dere, en büyük hayali olan yürüyebilmek için büyük azim gösteriyor.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, geçtiğimiz günlerde etkili olan sağanak yağış ve sonrasındaki sel felaketi nedeniyle evlerin hasar gördüğü Hicret Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, geçtiğimiz gün ilimizi etkisi altına alan sağanak yağış sonrası oluşan sel baskınında hasar gören yerlerde incelemelerde bulundu.
Elazığ Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmaya yönelik çalışmalarını başlattı. Şehrin, doğu bölgesiyle bağlantısını sağlayan İtfaiye Kavşağı yeniden düzenleniyor.
MHP Elazığ İl Eski Başkanı, Elazığ MHP 27. Dönem Genel Seçimleri Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı, Oğuzhan Demir, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi ile ilgili Basın Açıklaması yayınladı.
Dernek yönetimi çalışmalar kapsamında Pertek Termal Tesisleri'nde İstanbul, Hatay ve Osmaniye’den gelen üç aileyi ağırlayarak şifalı sulardan faydalanmalarını sağladı.
Elazığ Çölyak ve Gulitensiz Beslenme Derneği 2. Olağan üstü kongresinde güven tazeleyen mevcut başkan Rıdvan Fırat yeni yönetim kurulu üyelerini de kamuoyuna yaptığı basın açıklaması ile duyurdu.
Aksa Fırat Elektrik’in, Mayıs ayında Elazığ’daki ortaokullarda başlattığı resim yarışmasının kazananları belli oldu.
Cip Köyü’nde bulunan 4.5 hektarlık jeotermal kaynak sahasının ihalesini 30 yıllığına Elazığ Belediyesi aldı.
Elazığ Belediyesi, bu yıl ilimizde gerçekleşecek Okul Sporları Güreş Gençler A Türkiye Şampiyonasına katılmak üzere şehrimize gelen sporcu ve teknik heyeti belediyede ağırlayarak kendilerine ‘Kürsübaşı’ programı düzenledi. Programa 62 il ve KKTC'den gelen toplam 424 sporcu ve antrenör katıldı.