Elazığ

Elazığ Haberleri

Elazığ Musikisinin Üstatlarından Şeyhhacılı İzzet Yetiş Anılacak

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında musiki çınarlarına düzenlediği vefa programları devam ediyor.

'Elazığ Ataoğuz Yemekleri' Marka Tescili Alındı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, yemek çeşitliliği ile ülkemizin en zengin illeri arasında ikinci sırada bulunan Elazığ’ın gastronomi turizminde hak ettiği yere yükselmesi için Oda olarak üzerinde uzun bir süreden beri çalışılan Elazığ Ataoğuz Yemekleri Marka Tescilinin Türk Patent ve Marka Kurumunca yapıldığını açıkladı. Arslan Elazığ Ataoğuz Yemekleri çatısı altında tarihten günümüze gelen bir çok yemeğin Coğrafi Tescilinin yapılarak koruma altına alınacağını ve ticarileşmesine öncülük edileceğini de sözlerine ekledi…

Aksaray Mahallesi’ndeki Belediye Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, şehir içi ulaşımını daha konforlu duruma getirmek için yeni yollar açıp asfalt ve onarımlarım çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları Abdullahpaşa Mahallesi Kentsel Dönüşüm Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Abdullahpaşa Mahallesi’ni ziyaret ederek kentsel dönüşüm projesi kapsamında mahalle genelinde inşa edilen konut ve iş yeri çalışmalarını inceledi.

Elazığ Belediyesi Ulaşımda Büyük Kolaylık Sağlayacak Bir Yeni Uygulamayı Daha Hayata Geçirdi

“Toplu Taşımada Kredi Kartı Dönemi” Vatandaşların toplu taşıma araçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde kullanmasını hedefleyen Elazığ Belediyesi, ulaşımda yeni bir dönem başlatarak belediye otobüslerinde kredi kartıyla ödeme yapabilme imkânı getirdi.

Otobüs Şoförlerine Hizmet İçi Eğitim Verildi

Elazığ Belediyesi, personelinin bilgi birikimini ve farkındalığını artırmak için eğitimler düzenlemeye devam ediyor.

Kamuoyuna Duyuru

Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı projemizin inşaat çalışmaları belirlenen program dahilinde devam etmektedir.

İyi Parti Karakoçan İlçe Binasına Çirkin Saldırı

İYİ Partinin Karakoçan ilçe binası kimliği belirsiz kişilerce saldırıya uğradı.

Elazığ’da Geçici Güzergâh Değişikliği

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Gazi Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı çalışmaları nedeniyle caddeyi trafiğe kapatarak otobüs sefer güzergâhlarını yeniden düzenledi.

Başkan Şerifoğulları’ndan Dev Spor Kompleksi Yatırımı

Altyapı’dan üstyapıya, ulaşımdan spora, eğitimden kültür ve sanata dair birçok vizyon projeyi hayata geçirerek vatandaşın hizmetine sunan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın önemli bir projesi daha hayata geçiyor.

Elazığ Belediyesi Şehir Genelinde Yol Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehir genelinde yol bakım-onarım ve yeni bağlantı yolları açma çalışmalarını sürdürüyor.

Semt Kütüphanesi ve Sosyal Yaşam Merkezi Abdullahpaşa Mahallesi'nde Hizmette

Elazığ Belediyesi tarafından Abdullahpaşa Mahallesi'nde inşa edilen Semt Kütüphanesi ve Sosyal Yaşam Merkezi tamamlandı.

Elazığ Belediyesi 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi Hizmete Sunuldu

Geri dönüşüm çalışmalarını daha ileri seviyelere taşımak amacıyla inşa edilen Elazığ Belediyesi 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi hizmete sunuldu.

Başkan Şahin Şerifoğulları Altyapı Yenileme Çalışmalarını Yerinde İnceledi

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “BU ŞEHRİN GELECEĞİ ADINA ATILMASI GEREKEN TÜM ADIMLARI ATMAYA KARARLIYIZ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, başlatılan altyapı yenileme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Müteahhitler Kentsel Dönüşüme Talip

Abdulpaşa Mahallesinde ikamet eden 150 hissedarın temsilcileri Elazığ İnşaat Müteahhitler Derneğini ziyaret etti.

Elazığ 8. Kolordu Komutanlığına Tamer Atay Atandı

Elazığ 8. Kolordu komutanı Tuğgeneral İsmail Hakkı köseali’nin emekliye sevk edilmesi ile boşalan göreve 7. Komando Tugay Komutanı Tümgeneral Tamer Atay atandı.

Altyapı Yenileme Çalışmaları Tüm Hızıyla İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin geleceğine yönelik en önemli yatırım olarak hayata geçirdiği altyapı yenileme projesi kapsamında başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Karakuş: ‘Soruşturmanın genişletilmesi için bir talepte bulunacağım.

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Avukat Erhun Karakuş, Mehmet Akif Ersoy Lisesinin usulsüz bir şekilde yıkıldığını belirterek, soruşturmanın genişletilmesi amacıyla Elazığ Cumhuriyet başsavcılığına başvuruda bulunacaklarını belirtti.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN DUYURU

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Gazi Caddesi’nin alt yapı çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın trafiğe kapatıldığı, dolayısıyla güzergâh üzerindeki otobüs istikametlerinin de çalışmalara bağlı olarak değiştiği duyuruldu.

Toplam 2273 haber.