Elazığ

Elazığ Haberleri

Başkan KARAKUŞ; Karakoçan İlçesinde Bir Dizi Temaslarda Bulundu

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı temaslarda bulunmak üzere Karakoçan İlçesi'nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Elazığ Belediyesi ‘Edebiyat Atölyesi’ Başvuruları Başlıyor

Elazığ Belediyesi, EBEGEM (Ekonomiyi Geliştirme ve Eğitim Merkezi) bünyesinde açtığı kurs ve atölye çalışmalarıyla vatandaşlara eğitim, sanat ve kültürel gelişim alanlarında katkı sağlamaya devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası’nın İnşa Çalışmaları Başladı

Hizmet kalitesini her geçen gün ileriye taşıyan Elazığ Belediyesi, Yeni Mahalle Muhtarlık Ofisi’nin yanında yer alacak Zabıta Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapım çalışmalarına başladı.

Kursiyerler İçin Harput Gezisi Düzenlendi

Elazığ Belediyesi, engelli bireylerin sosyal yaşamda aktif olmaları için şehre kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi’nde düzenlenen kurslara katılan kursiyerler için Harput gezisi düzenledi.

Yargıtay Başkanından, Vali Toraman’a Ziyaret

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Yargıtay Genel Sekreteri Fevzi Yıldırım, Vali Dr. Ömer Toraman’ı ziyaret etti.

Palu İlçesi Örgülü Köyünde 1. Kat Asfalt Kaplama Çalışması Tamamlandı

Elazığ İl Özel İdaresi asfaltlama çalışmalarına şehrin birçok noktasında yoğun bir şekilde devam ediyor.

Elazığ TSO Kupası Koşusunu Into Kazandı

Elazığ TSO Geleneksel Kupa Koşusunun 16’cısını Into isimli at Jokey Ferit Yardımcı ile Kazandı

Elazığ’ın Altyapısı Yenileniyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kronikleşmiş en önemli sorunu haline gelen altyapı sorununa neşter vuracak altyapı yenileme projesine start verildi.

Elazığ Belediyesi Sosyalhane Binasında Eğitimler Başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 projesi arasında yer alan ve kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Elazığ Belediyesi Sosyalhane Binasında eğitimler başlıyor.

'MUHARREM AYI VE EHLİBEYT’E SEVGİ' Toplantısı Gerçekleştirildi

Manas Kültür Evi tarafından 11 Ağustos 2022 Perşembe günü saat:10.00’da Muharrem ayı münasebetiyle “Muharrem Ayı ve Ehlibeyt’e Sevgi” toplantısı gerçekleştirildi.

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı Dereboğazı Köyünü Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş Mollakendi beldesine bağlı Dereboğazı köyünü ziyaret ederek köylülerin sorun ve taleplerini dinledi.

Elazığ TSO Kupası Koşusu 15 Ağustos 2022'de

15 Ağustos 2022 tarihinde 19.00-20.00’de 16’ıncısı koşulacak Geleneksel Elazığ TSO Kupası Koşusuna davet var.

Elazığ Belediyesi’nden Aşure Günü Etkinliği

Paylaşmaya, hoşgörüye, birlik ve beraberliğe dikkat çekmek isteyen Elazığ Belediyesi, Muharrem ayının 10. gününe tekabül eden Aşure günü dolayısıyla Kültür Park’ta Aşure dağıtımı gerçekleştirdi.

Hisarcıklıoğlu Elazığ’a Geliyor…

TOBB tarafından düzenlenen toplantılara iştirak eden Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir görüşme yaparak Elazığ’da gerçekleştirilecek olan organizasyonlar hakkında bilgi vererek Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası adına Elazığ’a davet etti…

Elazığ Ticaret Borsası Başkan Adayı Yavuz Oğuz’un Adaylık Açıklaması

Yavuz Oğuz, Elazığ Ticaret Borsası Başkanlığına aday olduğunu açıklayarak, bu görevi en iyi şekilde yürüteceklerini dile getirdi.

Yaşar: Şehrin Geleceği İçin Değer Üretiyoruz…

Tek hedefimiz var, O da bu şehrin sosyo-ekonomik ve kültürel kalkınma ve gelişme sürecinde mazeretsiz olarak öncü olmaktır” dedi.

Elazığ Belediyesi’nin Açık Hava Sinemasına Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, yaz şenlikleri kapsamında geçmişi hasret ve tebessümle yad eden büyüklerimiz için bir nostalji; gençler ve çocuklarımız içinse açık havada film izleme keyfini yaşatmak adına, "Açık Hava Sinema Günleri" düzenlendi.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

'Göçmenlere Ev Verilmeyecek'

Çarşı Mahallesi Muhtarı Ahmet Aytaç, mahalle içinde ev sahiplerinin yabancılara kiraya vermeleri halinde yasal işlem başlatılacağını duyurdu.

Toplam 2273 haber.