Elazığ

Elazığ Haberleri

HARPUT-DER, Kale Çalışmalarını İnceledi

Harput-Der Tarihi Harput Mahallesinde incelemeler yaparak Harput’un turizmde öne çıkması adına hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Elazığ Belediyesi’nin Organize Edeceği Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Elazığ Belediyesi Yol Genişletme ve Asfalt Serim Çalışmalarına Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, asfalt ve yol genişletme çalışmalarına devam ediyor.

Telmih Dergisi 11. Uluslararası Dergi Fuarında Yerini Aldı.

Elazığ’da 6 yıldır yayım yapmakta olan Telmih Dergisi İstanbul Sirkeci Garında Düzenlenen 11. Uluslararası Dergi Fuarında Yerini Aldı.

ELAGRO A.Ş. Yatırım Süreci Başlıyor…

Elazığ tarımına yüksek katma değer sağlamak ve ilin sosyo-ekonomik kalkınmışlığına dinamik bir güç katmak hedefiyle Elazığ TSO öncülüğünde kurulan ELAGRO A.Ş. yatırım sürecini başlatıyor.

Başkan Şerifoğulları: 'Yeni Taziyeevini Hizmete Sunduk'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, il genelinde Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Elazığ Belediyesi, Pazartesi Pazarında Temizlik ve İlaçlama Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi, belirlenen program dâhilinde mahallelerde kapsamlı temizlik ve ilaçlama çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Elazığ Belediyesi’nin Çevre Haftası Etkinlikleri Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, 5-11 Haziran tarihleri arasında kutlanan Çevre Koruma Haftası’nda, doğayı korumak ve daha yaşanılabilir bir çevre oluşturmak için etkinliklerini sürdürüyor.

Elazığ TSO’da Sıramatik Dönemi…

Elazığ TSO’da başta üyeler olmak üzere hizmet alan toplumun tüm kesimlerinin erişimini daha kolay hale getirmek ve hizmet kalitesini yükseltmek hedefiyle sıramatik sistemi uygulaması başlatıldı. Oda hizmet binası içerisinde ayrıca Üye Çalışma Odası da hizmete girdi…

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Elazığ ihracatı artarak devam ediyor…

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından yayınlanan Türkiye ihracat raporda 2021 yılının ilk 5 aylık döneminde 146 milyon 788 bin Dolar ihracat yapan Elazığ, 2022 yılının ilk 5 aylık döneminde ise 167 milyon 788 bin Dolar ihracat ile yükselişini devam ettirdi. Elazığ’dan bu yıl Mayıs ayı içerisinde 29 Milyon 236 bin Dolar ihracat yapılırken 2021 yılın aynı ayında ise 16 Milyon 879 bin Dolar ihracat yapıldı…

Elazığ Belediyesi Mobil Beyaz Masa Fevzi Çakmak ve Kültür Mahallelerinde

Elazığ Belediyesi 153 Mobil Beyaz Masa; vatandaşları dinlemek, talep ve önerilerini ilgili birimlere yönlendirmek ve kısa sürede etkin sonuç sağlamak üzere mahalleleri gezmeye devam ediyor.

‘Yeniceli Kemal’e Anma Programı Düzenlendi

Elazığ Belediyesi’nden Musiki Çınarlarına Vefa

Elazığ Belediyesi Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte şehir genelinde yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Avrupa (Almaya) Modeli İSG Eğitimleri Tamamlandı.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Çevrimiçi Etkileşimli Risk Değerlendirme Sistemi (O-IOHS) Projemiz kapsamında Avrupa İSG (Almanya) Modeli Sempozyumu final eğitimi ve sertifika töreni gerçekleşti.

Sigorta Acenteleri Sigortacılık Haftası Münasebetiyle Buluştu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ve Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği’nin organizasyonunda, Sigortacılık Haftası sebebiyle, Elazığ’da faaliyet gösteren sigorta acenteleri düzenlenen gecede bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları: “Şehrimizi Değerleriyle Güçlendiriyoruz”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı inşası ile Bakırcılar Çarşısı Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe Yenileme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi Kent Meydanı Çalışma Sahasındaki Ağaçları Taşıyacak

Elazığ Belediyesi, Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı Projesi çalışmaları kapsamında alanda yer alan 20 adet ağacı, şehrin muhtelif noktalarındaki park ve yeşil alanlara taşıyacak.

Elazığ Belediyesi Şehir Genelinde Sinek, Üvez ve Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmalarını Artırdı

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların rahat ve huzurlu bir yaz dönemi geçirmesi için sinek, sivrisinek, üvez, ağaç ve bitki zararlılarına karşı şehrin dört bir yanında ilaçlama çalışmalarını artırdı.

Toplam 2165 haber.