Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve beraberindeki Saadet Partisi Heyeti, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret etti.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısına bu hafta; Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Veysel Özdemir konuk oldu.
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 2024 yılı hac kaydı ve güncelleme işlemlerinin 13 Eylül 2023 tarihinde başlayacağını duyurdu.
17 Noktada Çalışması Yapılan T Plakalarda Eksik Kalan 13 Noktaya Yeni Ticari Taksi Durağı Açılacak
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ’da 1 hafta boyunca toplu taşıma araçlarının ücretsiz hizmet vereceğini söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 14. olağan il kongresi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Tek listeyle gidilen seçimlerde mevcut başkan Yunus Bal yeniden güven tazeledi.
İçme Köyünde "Tarlada Nohut Kadına Umut" Projesi kapsamında teknik personelimiz, İçme Köyü Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı ve üyelerinin katılımıyla kapanış programı düzenlendi.
MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta’yı ziyaret ederek, Uluova ve Kuzova Sulama Projeleri başta olmak üzere, DSİ koordinasyonunda Elazığ’daki bir çok proje hakkında detaylı bilgiler alarak istişarelerde bulundu.
Elazığ’da görev yapacak doktorlar belli oldu. Bu kapsamda Elazığ’da 89 doktor atanacak.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 2024-2026 dönemini kapsayan Orta Vadeli Program'ı (OVP) değerlendirdi ve programın iş dünyası için sunduğu fırsatları vurguladı.
Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü tarafından ilimiz ve bölgedeki yangınlara karşı havadan destek verecek helikopter için Harput'ta pist yapıldı.
Elazığ’da 7 Eylül Perşembe günü ortaklığında “Din Öğretimi ve Hizmetleri Çalıştayı - II” gerçekleştirilecek.
Hizmet-İş Sendikası Elazığ Şube Başkanı ve Hak-İş Konfederasyonu Elazığ İl Başkanı Mustafa Bahçeci ve beraberindeki heyet, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı ziyaret etti.
Elazığ Belediyesi, “Nefes Alan Daha Yeşil Bir Şehir” hedefiyle şehrin doğu mahallelerine örnek yaşam alanları kazandırdı. Yeni yaşam alanlarının tamamlanmasıyla Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi, Salıbaba mahallelerinin çehresinin değiştiğini ve bölgenin gelecek vizyonuna değer kattığını ifade eden vatandaşlar, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Ağustos Ayı İhracat verilerine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, rakamların umut verici olduğunu ifade etti.
Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO Meclis Başkanı Sedat Karataş ve Meclis Üyesi Cavit Çiçekçi US Fuarcılık tarafından organize edilen 3, 4 ve 5 Eylül tarihlerinde Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Beauty Life estetik, güzellik ve kişisel bakım fuarına katıldı.
Elazığ Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında oluşturulan yepyeni yaşam alanları vatandaşlar tarafından büyük beğeni topluyor.
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MÜSİAD Genel Başkanlı Mahmut Asmalı'yı ziyaret etti.
Gönül belediyeciliği ilkesiyle toplumun her kesimine yönelik hizmetlerini sürdüren Elazığ Belediyesi tarafından Yıldızbağları ve Çatalçeşme Mahallelerinde gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar, keyifli bir gün yaşadı.