Elazığ

Elazığ Haberleri

Başkan Şerifoğulları, İnşa Çalışmaları Devam Eden Zabıta Karakolu ve Cemiloğlu Parkı'nda İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi incelemelerde bulundu.

ELAZIĞ BELEDİYESİ, KLARNET ÜSTADI YUSUF KAMAÇ’A ANMA PROGRAMI DÜZENLEYECEK

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde gerçekleştireceği anma programı ile yâd edecek.

Başkan İdris Alan Göreve Başladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yeni yönetim kurulu ile birlikte görevine başladı.

Harput-Der Basın Açıklaması

Dernek Başkanı Atıcı; "Kıymetli basın mensupları bugün Harput-Der adına önemli bir çağrıyı gerçekleştirmek üzere bir aradayız."

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris ALAN Oldu

Elazığ TSO 2022-2026 Hizmet Dönemi Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanı Belli Oldu

Engelsiz Yaşam Merkezi’nde Engelli Haklarına Yönelik Eğitimler Devam Ediyor

Engelli vatandaşlarımız için sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerin yapıldığı Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi'nde bilgilendirme seminerleri devam ediyor.

ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ'NDE EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR

Elazığ Belediyesi tarafından Hicret Mahallesi İyilik Evi'nde eğitim gören öğrencilere "Madde ve Medya Bağımlılığından Kurtulma" konulu bir bilgilendirme semineri düzenlendi.

ATATÜRK’ÜN ELAZIĞ'A GELİŞİNİN 85. YIL DÖNÜMÜ PROGRAMI BELLİ OLDU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Elazığ’a gelişinin 85. Yıl dönümü kutlama tören programı belli oldu.

ELAZIĞ’DA YAŞAYAN SURİYELİ SAYISI GEÇEN YILA ORANLA ARTTI

Elazığ’da yaşayan Suriyeli sayısı İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi verilerine göre belli oldu.

Cumhur İttifakına Olan İlgi, Artarak Devam Ediyor

Cumhur İttifakına Olan İlginin, Artarak Devam Etiğini Dile Getiren Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “cumhur ittifakı önümüzdeki seçimlerde yeniden iktidar olacaktır. Milletimiz akl-ı selim. Çünkü millet ittifakının ülkemizi nereye götüreceğini çok iyi biliyor.” Dedi.

İZMİR’DE DÜZENLENECEK ELAZIĞ YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI İÇİN TIRLAR YOLA ÇIKTI

18 ve 21 Kasım tarihleri arasında İzmir Karşıyaka Bostanlı sahilinde düzenlenecek olan Elazığ Yöresel Ürünler Fuarı için hazırlanan tırlar yola çıktı.

AHISKA TÜRKLERİ’NE ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

Ahıska Türkleri'nin ana vatanlarından sürgün edilmesinin 78'inci yılı dolayısıyla Elâzığ’da anma programı düzenlendi. Programa katılan Elazığ’daki Ahıska Türkleri, gözyaşlarına hakim olamadı.

ŞEHİT FETHİ SEKİN’İN BABASI ZEKİ SEKİN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Elazığlı Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da katıldı.

ELAZIĞ BELEDİYESİ, OTOBÜS SEFER GÜZERGÂHLARINI YENİDEN DÜZENLEDİ

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, vatandaşların ulaşımını rahat sağlaması amacıyla bazı bölgelerde otobüs sefer güzergâhlarını yeniden düzenledi.

Milletvekili Ağar Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ'da Kapalı Çarşı esnafını ziyaret etti.

İYİ Parti Elazığ Teşkilatı Kongrelere Devam Ediyor

İYİ Parti de kongre süreci tüm hızıyla devam ediyor.

Alan’dan Başkanlık Açıklaması

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimleri yapıldı. Yapılan seçimleri İdris Alan’ın grubu kazandı. Başkan seçilen İdris Alan açıklamalarda bulundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın 5174 sayılı TOBB kanunu gereğince 2022-2026 dönemi Organ seçimleri 12 Kasım 2022 tarihinde Koç İlköğretim Okulu’nda 1.Merkez Seçim Kurulu gözetiminde 09.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir…

Özel Bireylerden Anlamlı Etkinlik

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki özel gereksinimli bireyler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 84’üncü yıl dönümünde kendilerinin hazırlayıp sundukları özel bir program ile andılar.

Toplam 2268 haber.