Elazığ

Elazığ Haberleri

Anadolu Eğitim Derneğinden Hijyen Eğitimi!

Anadolu Eğitim Derneği Tarafından Dernek üyelerinin eğitim kurumlarında görev yapan öğretmen ve yardımcı hizmetler personeline yönelik “Hijyen Eğitimi Yönetmeliği” kapsamında eğitim programı düzenledi.

Elazığ Belediyesi, Abdullahpaşa Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi, şehrin dört bir yanında temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Abdullahpaşa Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik Çalışması Yaptı

Elazığ Belediyesi, şehrin dört bir yanında temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Yeşil Mutabakat Farkındalık Toplantısı…

“Yeşil Mutabakat Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı” 15 Eylül 2022 tarihinde Elazığ TSO Konferans Salonunda Saat: 15.30 ile 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

VALİLİK UYARDI!

Elazığ Valiliği, kent genelinde ve ilçelerde kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısında bulundu.

ÜZÜM ÜRETİCİLERİ DERTLİ

Firmaların, yetiştirdikleri üzümlere düşük fiyat biçtiğini ve henüz üzümün fiyatının açıklanmadığını dile getiren üreticiler, üzümün kilosuna 18 TL talep ediyor.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: 'ELAZIĞ'IMIZA YAKIŞAN TERMİNAL BİNASINI HİZMETE SUNACAĞIZ'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere inceleme gezilerine devam ediyor.

ELAZIĞ BELEDİYESİ'NDEN ENGELLİ ÇOCUKLARA SİNEMA KEYFİ

Engelli bireylerin sosyal yaşamda aktif olacakları bir yaşam alanı olarak şehre kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi, yapılan etkinliklerle engelli bireylerin gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.

Başkan Gürgözeler: 'Galerici Esnaflarını Umutsuz Ve Sıkıntılı Gördük'

İYİ Parti İl ve Merkez İlçe teşkilatı İl Başkanı Servet Gürgözeler ve beraberindekiler Oto Galericiler sitesindeki esnaflarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

ELMÜTDER Başkanı Ayaz: ‘İnşaat Sektörü Zor Durumda’

Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği (ELMÜTDER)Başkanı Miraç Ayaz, son 1 yıldır döviz kurundaki ciddi yükseliş, enerji maliyetlerinin artması her sektörü olumsuz yönde etkilediği gibi inşaat sektörünü de büyük sıkıntıya ittiğini söyledi.

Aralarında Elazığ da Var!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Elazığ dahil 40 ilde 499 muhtelif nitelikte arsayı online olarak açık artırma ile satışa sunacak.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Her fırsatta hemşehrilerimizi ziyaret ederek onlarla istişarelerde bulunuyoruz.

Elazığ Belediyesi, Yeni Bağlantı Yolları Açmaya Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ulaşımı daha konforlu duruma getirmek için şehir genelinde yol bakım, onarım ve yeni bağlantı yolları açma çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Şehir Genelinde Hijyen Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediyesi, daha hijyenik ve sağlıklı bir çevre için şehirde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Elazığ Belediyesi Traktör Esnafları Sitesi’nde Çalışmalar Tamamlanmak Üzere

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, traktörcü esnafını tek çatı altında toplamak ve daha modern bir ortamda ticaret yapmalarına imkân sunmak amacıyla projelendirdiği Elazığ Belediyesi Traktör Esnafları Sitesi’nde inşa çalışmaları tamamlanmak üzere.

Edebiyat Atölyesi Başvuruları 9 Eylül’e Kadar Uzatıldı

Elazığ Belediyesi Ekonomiyi Geliştirme ve Eğitim Merkezi tarafından vatandaşların yazarlık ve edebiyat konusundaki yeteneklerini desteklemek ve onların kalem tecrübelerini geliştirmek amacıyla “Şiir-Hikâye-Roman” alanlarında düzenlenen Edebiyat Atölyesi çalışma başvuruları yoğun talep üzerine uzatıldı.

Defterdar Esen ve Hazar VD. Müdürü Hangün, Müsiad Dost Meclisinde

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı MÜSİAD üyesi, Simya Koleji sahibi, YMM Osman Demirel’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

TOBB Kadın Girişimci Yarışması Başladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde “Türkiye'nin Girişimci Kadın Gücü Yarışması” başlatıldı. 30 Eylül 2022 tarihine kadar https://girisimcikadingucu.tobb.org.tr/ linkinden başvuruların yapılacağı yarışmada ödüller TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklığlu tarafından 19 Kasım 2022 Dünya Kadın Girişimciler Günü’nde takdim edilecek. Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ TSO Üyesi Kadın Girişimcilerin bu yarışmada yer almasını arzu ettiklerini belirterek, Elazığ’ın en iyi şekilde temsil edilmesini beklediklerini söyledi.

Elazığ’ın Kronik Sorunları Çözülüyor

Başkan şerifoğulları: “Bu Çalışma Cesaret ve Sabır Gerektirir, Bu Sorunu Vatandaşlarımızla Omuz Omuza Vererek Çözüme Taşıyacağız”

Toplam 2176 haber.