Magazin

Magazin Haberleri

Pandemi Döneminde Kendimi Buldum

Birçok şeyin değiştiği pandemi döneminde ünlü DJ Meryem Akar’da değişti.

7 Kıta 7 Ülkede Çekilen Film

Yenidünya düzenine geçişin başladığı günümüzde, aklın sınırlarını zorlayan teknolojik gelişmeler ve buluşlar, bir taraftan insanoğlunun doğaya daha çok hâkim olmasını sağlarken, bir taraftan da dijital savaşların zeminini hazırlamaya başlamıştır.

Derya Şen Ordusuyla Eğitimde

Sinemanın ve ekranların güzel yüzü Derya Şen, pandemi sonrası yasakların kalkmasıyla oyunculuk atölyesinin çalışmalarına start verdi.

Yasaklar Sonrası İlk Kez Görüntülendi

Pandemi döneminde kendini evine kapayıp dış dünya ile iletişimi kesenlerin başında gelen, Galatasaray kulübünün efsane yöneticileri arasına giren ve taraftarın gönlünde taht kuran Turgay Kıran, ilk kez yemekte görüntülendi.

Sahibinden 3.000.000'a Satılık Film

Birçok sektörde olduğu gibi sinema sektörü de Corona virüs nedeni ile büyük bir darbe aldı.

Eti Showla Severim

Sahnelerin ve podyumların ünlü ismi Nilay Dorsa, karantina sonrası evde kalmanın gerginliğini üzerinden atıyor.

Evimde Yaptığım Yemekleri Yapıyorum

“Ayvaz Şefin Mutfağı” isimli programın kamera arkasındaki kahraman Yeliz Albani, kendi yemek programını yapmaya başladı.

7.000 Dolarlık Saçlar

Ekranların sevilen oyuncusu Çiğdem Ulubaş, son günlerde 80 santimetreye kadar uzattığı saçlarıyla konuşuluyor.

Maskeli Dans

“Odam Kireç Tutmuyor” ve “Annem” gibi eserleriyle hafızalara kazınan Tuğba Hatun, akademik kariyeri için ara verdiği müziğe geri döndü.

Corona Şarkısıyla Döndü

“Odam Kireç Tutmuyor” ve “Annem” gibi eserleriyle hafızalara kazınan Tuğba Hatun, akademik kariyeri için ara verdiği müziğe geri döndü.

Corona Sonrası Projeler Hazırlanıyor

Ünlü organizatör ve sinema filmi yapımcısı Medet Dolaş, 2020 yılına da imza atmaya hazırlanıyor.

Kadınların Sesi Olmayı Misyon Edindi

Adanalı başarılı aranjör Kemal Ceyhan, söz ve müziği kendi imzasını taşıyan “Menhuse” isimli şarkısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni Şarkısını Doğum Gününde Çıkardı

3 Adım müzik etiketiyle müzik severlere dördüncü single “Aşk Ne Güzel” ile tekrar merhaba diyen Erhan Güler, iki mutluluğu da bir arada yaşıyor.

Hande Ünsal ev konseriyle İyi Misin diyecek

Hande Ünsal, Türkiye'nin Koronavirüs (Covid-19) salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya'nın başlattığı '#EvdeKal#MuzikleKal' projesiyle hayranlarıyla buluşacak.

Ticari Kaygım Yok

İlk albümü “İz” sonrası çizgisini bozmadan Türkülerle yoluna devam eden Okan Çakmak, iki albüm birden çıkarmayı hedefliyor.

Ekin'in Ev Orkestrası

Ünlü sanatçı Ekin Akkaş, virüs nedeniyle kapandığı evinde en güzel zaman geçirmeyi bilenlerden biri oldu.

Müge Boz ve milli jimnastikçi Onbaşı'dan canlı antrenman

 Ünlü oyuncu Müge Boz, Red Bull Project: Pro aracılığıyla buluştuğu Avrupa ve Dünya Jimnastik Şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı ile evde spor yapmak isteyenlere ilham verdi.

Anadolu Rock Geri Dönüyor

DMC müzik etiketiyle müzik piyasasına çıkardığı “ Toprağın Yağmuru Beklediği Yerdeyim” isimli şarkısıyla Ercan Kızılkaya, dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Müzik Dünyası Kuluçka Döneminde

Ünlü müzik adamı Meriç Demir, bugüne kadar elde ettiği şöhreti beğeni toplayan eserleri ve aranjör olarak imza attığı işlerle elde etti.

Toplam 87 haber.