politika

Politika

Politika Haberleri

Çalık Üreticilerimizin arpa teminindeki ihtiyacı ile ilgili sorununu çözdük

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Hayvan üreticilerimizin yem ihtiyacıyla ilgili sorunları masaya yatırdık.

MKYK Üyesi Mv. Çalık’dan BİMYAD Genel Merkezine Ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık beraberinde Ak Parti Malatya İl başkan yardımcısı Mahmut Üner Özer Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Başkan Samanlı'dan Esnafa Teşekkür Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Devletin yanında olduğunu açıklayan tüm şehir esnafı için teşekkür mesajı yayınladı.

AK Partili Çalık: TKDK'den Malatya'da 11 yılda 7 bin 500 kişinin istihdamına destek

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da son 11 yılda 550 girişimcinin Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) desteğiyle 750 milyon liralık yatırım yaptığı söyledi.

İYİ Parti Elazığ Teşkilatına Yeni Başkan Atandı

İYİ Parti Elazığ İl Başkanlığına Servet Gürgözeler getirildi.

Mevlüt OR ,Görevinden Alındı

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, İYİ Parti Genel Merkezi Tarafından Görevinden Alındı

Hekimhan Barış Güvercinleri Parkı Açılışı Yapıldı

CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Onursal Adıgüzel, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ile birlikte 10 Ekim 2015’te Ankara Tren Garı önündeki gerçekleşen katliam sonucu hayatını kaybeden Malatyalı gençlerin anısına Hekimhan Barış Güvercinleri Parkı açılışını yaptı.

Fendoğlu, Adalet Bakanı’na Malatya Adliye Binası’nı Sordu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu, Adalet Bakanı’na Malatya Adliye Binası’nı Sordu,  Bakan; Malatya'ya Yakışır, Büyük Bir Adliye Yapacağız

Umut Var

Değerli vatandaşlar DOĞRU PARTİ umut var diyor. Yeter ki siz isteyin!

Başkan Özçelik, Milliyetçi Cumhuriyet Partisi’nden İstifa etti.

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Genel Başkan Yrd. Ve Elazığ İl Başkanı Mehmet Özçelik Milliyetçi Cumhuriyet Partisi’nden, istifa etti.

Erbakan İmtiyazlı Holdinglere Dikkat Çekti

“5 Tane Holdinge, 128 Kez Vergi Muafiyeti Çıkartıyorsunuz. 28 Kez Çıkartında Aradaki O İmkânı Millete Aktarın.”

Çalık'tan kadınlara KADES uygulamasını kullanın Çağrısı

TBMM Kadına Yönelik Şiddeti Araştırma Komisyonu Başkanı AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, kadınların Kadın Destek Uygulaması'nı (KADES) telefonlarına indirmesi gerektiğini belirterek, "Tamamen yerli ve milli bir yazılıma sahip KADES uygulamasını bugüne kadar 2 milyon 760 bin kadın indirdi." dedi.

Samanlı Alparslan Türkeşin Dogum Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Alparslan Türkeş’in Doğum Günü Sebebiyle Bir Mesaj Yayınladı

MHP ve Atlı’dan Vefa Örneği

Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, MHP Elazığ İl Genel Meclis Üyeleri’nin, isim talebine duyarsız kalmadı.

Açtığı yolda ilerlemekten onur duyuyorum

Memleket Partisi Malatya İl Başkanı Benay Turfanda Çinkılıç, 10 Kasım’ın anlam ve önemini belirten mesajında kararlılık vurgusu yaptı.

Başkan Samanlı Adım Adım 2023 Maatya Programını Değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı’dan “ Adım Adım 2023; İl İl Anadolu” Programı İlgili Değerlendirmede Bulundu.

Şavlı’dan Konferans Daveti

AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Canan Şavlı, Elazığ’da yaşayan kadınları, 5 Kasım Cuma günü saat 11’de Nurettin Ardıçoğlu Konferans Salonu’nda düzenleyecekleri konferansa davet etti.

Gürer: ‘Öğretmen Maaşı Yoksulluk Sınırının Altında Kaldı’

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Plan ve Bütçe Komisyonu Toplantısında söz alarak, ülkemizde eğitim alanında yaşanan sorunları genel hatlarıyla sıraladı, çözüm önerilerini anlattı.

MHP Heyeti Elazığ’a Geliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Heyeti 7 Kasım’da Elazığ’a geliyor.

Toplam 830 haber.