19 Mayıs Coşku İçerisinde Kutlanıyor

Mustafa Kemal Atatürk'ün 9 Mayıs 1919'da Bandırma Vapuru ile Samsun(a çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesinin 103. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Malatya'da da coşku içerisinde kutlanıyor.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Mustafa Kemal Atatürk’ün 9 Mayıs 1919’da Bandırma Vapuru ile Samsun(a çıkarak başlattığı kurtuluş mücadelesinin 103. yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Malatya’da da coşku içerisinde kutlanıyor. 
Merkez Spor Salonunda gerçekleştirilen kutlama programına, Malatya Valisi Hulusi Şahin, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Selami Arslan ile Malatya Protokolü vatandaşlar ve binlerce genç katıldı. 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Merkez Spor Salonunda gerçekleştirilen programlarla kutlanıyor.  Merkez Spor Salonunda coşkulu bir şekilde gerçekleştirilen programda, gençler Jimnastik, Tekvando, Kick-Boks, Wushu, Halk Oyunları programa katılan katılımcılar tarafından büyük beğeni ile izlendi. Kutlama programında son olarak müzik dinletisi gerçekleştirildi. 
Merkez Spor Salonunda başlayan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından konser programı düzenleniyor. Büyükşehir Belediyesi yanında gerçekleştirilecek olan konser 19 Mayıs Perşembe günü (Bugün) saat 18.00’de Fatih Genç’in sahne alması ile başlayacak. Fatih Genç’in ardından 19.00’da Kubat konseri ile devam edecek Gençlik Konseri Saat 21.00’de gerçekleştirilecek olan Havai Fişek Gösterisi ile sona erecek. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN