Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber haberleri, haber editörü Harput Sancak Haber tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

‘Tüm Siyasi Partilere, Genel Af Çağrısı’

Tüm siyasi partilere Genel Af çağrısı da bulunan Araştırmacı yazar Hüseyin Demir,’ Cumhuriyetin 100’üncü yılında insani temelde Genel Af ile vatandaşımıza, temiz bir sayfa açalım. ’dedi.

Aksa Elektrik, Elektrik Tüketim Oranlarını Açıkladı

Aksa Elektrik, Çoruh-Fırat bölgelerindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı: “Çoruh ve Fırat Bölgeleri’nde elektrik tüketimi arttı”

Engellilerin Engelsiz Enler Programına Yoğun İlgi

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu, engellilere yönelik yapılan çalışmaları, hoşgörüyü, özveriyi ve önemi ödüllendirmek adına “Engelsiz Enler” ismi ile bir programı düzenledi.

Karla Mücadele Çalışmaları

Büyükşehir Belediyesi, özellikle yağışların yoğun olarak görüldüğü kırsal mahalleler ile rakımı yüksek olan ilçelerde karla mücadele çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Gençlerden Başkan Güder’e Coşkulu Karşılama

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Hanımınçiftliği Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya gelerek, onların sorularını cevapladı ve geleceğe dair fikirlerini aldı.

Elazığ TSO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Meclis Başkanı Sedat Karataş ve toplantı konuğu olarak KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa'nın katılımlarıyla gerçekleşti..

Büyükşehir Belediyesi, Karla Mücadele Çalışmalarına Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya merkez olmak üzere yağışların yoğun olarak görüldüğü kırsal mahalleler ile rakımı yüksek olan ilçelerde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

Eski Bakan Akdağ, Battalgazi’deki İstişare Toplantısına Katıldı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, bir dizi ziyaretler sebebiyle Malatya’ya gelen eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve beraberindeki heyeti istişare toplantısında ağırladı.

TVSEN Genel Başkanlığına Yunus Evliyaoğlu Seçildi

Televizyon Yayıncıları İşveren Sendikası (TVSEN) Olağan Genel Kurulunda Kanal 23 ortaklarından, Kanal 23 Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Evliyaoğlu, Genel Başkanlığa seçildi.

İş İnsanı Yunus GENÇ Elazığ’ın Yunus’u Olmak İçin Yola Çıktı

Elazığlı İş İnsanı Yunus Genç, Milletçi Hareket Partisi Milletvekilliğine aday adaylığını açıklayarak; “Hayatım, dava hizmetim ve iş deneyimlerim süresince edindiğim sayısız tecrübeyi hemşehrilerime hizmet noktasında kullanacağım.”dedi.

Karla Mücadele Çalışmalarında Mola Yok

Karla Mücadele Çalışmalarını Değerlendiren Genel Sekreter Noğay, “718 Mahallemizde Ulaşımı Engelleyecek Sorunumuz Yok”

Battalgazi’de Ödüllü Ayak Tenisi Turnuvası

Sosyal ve kültürel alanda birçok aktiviteyi ilçedeki gençlerle buluşturan Battalgazi Belediyesi, bu kez de ödüllü “Ayak Tenisi Turnuvası” düzenliyor. 15 yaş ve üzeri gençlerin 3’er kişilik takımlar halinde başvuru yapabileceği turnuvada son başvuru tarihi ise 13 Şubat Pazartesi olarak açıklandı.

Meteoroloji'den Kar Uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, Elazığ için kar uyarısında bulundu.

Malatya’dan Gelen Heyet, Elazığ Belediyesi’nin Örnek Projelerini Yerinde İnceledi

Elazığ Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar birçok kurum ve kuruluşa örnek olmaya devam ediyor.

Orduzu Mahallesinden Hizmet Teşekkürü

Orduzu Mahallesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen altyapı ve üstyapı çalışmaları sonrasında hizmetlerden duydukları memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri Başkan Gürkan'ı mahallelerine davet ederek, teşekkür etti.

Milletvekili Demirbağ, Müsiad ve Genç Asriad'da…

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, yönetimi ve Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı ve yönetimiyle bir araya geldi.

Toplam 12943 haber.