Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber haberleri, haber editörü Harput Sancak Haber tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Büyükşehir Baş Tacı Yaşlılarını Unutmuyor

Yaşlılara Alzheimer, Sağlıklı Beslenme ve Psikoloji Konuları Anlatıldı

STK Ve Oda Başkanlarından Başkan Güder’in Yatırımlarına Övgü

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve Oda Başkanlarıyla bir araya geldi. Yapılan yatırımlarla ilgili görüş ve düşüncelerini dile getiren STK ve Oda Başkanları Başkan Güder’in örnek projeleri hayata geçirdiğini söylediler.

Yağışlar Geliyor!

Meteoroloji verilerine göre Elazığ ve ilçeleri, Pazar gününden itibaren yağışlı havanın etkisine girecek.

Başkan Gürkan'dan 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Mesajı

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Başkan Gürkan, “Tecrübeleriyle Bizlere Yol Gösteren Yaşlılarımız, Her Zaman Baştacımızdır”

Büyükşehir Darende İlçesinde Çalışmalarını Sürdürüyor

Darende İlçesinde Çalışmaların Tamamlandığı Çadde ve Sokaklar Modern Bir Görünüme Kavuşuyor

Türk Yurdu Koleji ‘TÜRK DÜNYASI’NIN BAŞI SAĞOLSUN’ dedi.

Türk Yurdu Koleji Kurucu temsilcisi Kerim ÜNAL Milletvekili Sn. Ganire PAŞAYEVA Hanımefendi’nin vefat üzerine açıklama yayınladı

ELAZIĞ BELEDİYESİ, SİNAN AKÇIL’I VATANDAŞLARLA BULUŞTURACAK

Pop müziğinin sevilen isimlerinden ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Elazığ Belediyesi tarafından 2 Ekim Pazartesi günü saat 21.00’de Valilik Meydanı’nda düzenlenecek konserde Elazığlılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu Üyeleri İtfaiye Teşkilatını Ziyaret Ettiler

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu ve 3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği üyeleri, İtfaiye Teşkilatı’nın 309. Yılı “İtfaiye Haftası” nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını ziyaret ettiler.

Güney Kuşak Yolu Malatya Trafiğini Rahatlatacak

Büyükşehir Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

“4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü” Kapsamında Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Ziyaret

Sokak hayvanlarının aşılama, kısırlaştırma, küpeleme ve sağlık ihtiyaçlarının en iyi koşullarda karşılandığı Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü yaklaşırken ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.

MÜSİAD Eylül Ayı Sameks Verileri

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eylül ayı SAMEKS verileri açıklandı.

Yapıcı’nın “İnsan Ve Çevre-İslam Ve Çevre” Kitabı İngilizce Olarak Yayınlandı

İlimiz tarihi, kültürü ve değerli şahsiyetlerle ilgili çok sayıda esere imza atan araştırmacı-yazar Süleyman Yapıcı’nın 13. eseri “ISLAM and ENVIRONMENT” adıyla İngilizce olarak yayınlandı.

Battalgazi Belediyesi’nden Hareketlilik Haftası Etkinliği

23-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Spor ve Hareketlilik Haftası kapsamında Battalgazi Belediyesi tarafından sportif faaliyetlerin yer aldığı etkinlik düzenlendi. Gençler ve çocukların spor yapıp keyifli vakit geçirdiği programa Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder de katıldı.

Türk Dünyası’nın Başı Sağ olsun…

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de hastanede yoğun bakıma alınan Türk Dünyası, Türk Yurdu Dostu Milletvekili Azerbaycan Milli Meclisi Kültür Komisyonu Başkanı Sn. Ganire PAŞAYEVA Hanımefendi yoğun bakımdaki yaşam mücadelesini kaybetti.

Mehmet Zafer Baskil’de Yeniden Refah Partisi’nden Aday Adaylığını Açıkladı

Mart 2024 Yerel seçimlerde Elazığ’ın Baskil İlçesi’nde Yeniden Refah Partisi’nden aday adaylığı başvurusunda bulunan Mehmet Zafer “ Model,modern ve marka ilçe Baskil için projelerimizle belediye başkanlığına talibiz “ dedi.

Milletvekili Açıkkapı: Bu Şehrin Güzel İnsanlarına Layık Olmaya Çalışıyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı: “Bu Şehrin Güzel İnsanlarına Layık Olmaya Çalışıyoruz”

Toplam 13925 haber.