Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber haberleri, haber editörü Harput Sancak Haber tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Başkan Akgün’den ‘Kurban Bayramı’ ve ‘Babalar Günü” Açıklaması

EKG Derneği Başkanı Akgün; “Türk-İslam Dünyasını hedef alan zulmün artarak devam ettiği bir süreçte, her türlü zulme “HAYIR” diyor, “Hepimiz Biriz, Biz Türkiye’yiz” Diye haykırıyor, idrak edeceğimiz “Kurban Bayramımız”, Babalar Gününün farkındalığıyla Mübarek olsun diyoruz.” Dedi.

Malatya Kültürel Miras Okulunun Birinci Dönemi Tamamlandı

Malatya Kent Konseyi Tarih ve Kültür Mirası Çalışma Grubu tarafında başlatılan Malatya Kültürel Miras Okulu derslerinin birinci dönemi sona erdi.

ÇEKÜL Kültür Elçileri, ‘Balıkesir Kentimin Öyküsü Eğitim Programı’ Başarıyla Sona Erdi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle başlatılan “ÇEKÜL Kültür Elçileri, Balıkesir Kentimin Öyküsü Eğitim Programı” başarıyla tamamlandı. Program kapsamında, Edremit ilçesindeki 16farklı okuldan 23 öğretmen, 634 öğrenciye doğa, kültür ve insan arasındaki vazgeçilmez ilişkiyi keşfettirdi.

KızlarSoruyor 8. Geleneksel Babalar Günü Anketi Sonuçlandı

KızlarSoruyor ailesi olarak, tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, anketimize katılan ve oy veren topluluğumuza teşekkür ediyoruz.

Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er’den Personele Bayram Desteği

Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er’in olurlarıyla Kurban Bayramı öncesinde Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan tüm personele 3000 TL bayram desteği sunuldu.

Başkan Dağ'dan Kurban Bayramı Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Kutlama Mesajı Yayınladı.

Kadıköy’de En Güzel Bahçeler Yarışacak

Kadıköy Belediyesi’nin bu yıl ilk kez gerçekleştireceği En Güzel Balkon ve Teras Bahçesi Yarışması’na başvurular, 14 Haziran Cuma günü başlıyor.

BAŞKAN ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kurban Bayramı vesilesiyle yayımladığı mesajında, “Hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ediyor, insanlık için barış, huzur ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.” dedi.

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ YAZ SPOR KURSLARI

Elazığ Belediyesi’nin, 6-14 yaş aralığındaki çocuklara yönelik 5 ayrı branşta gerçekleştireceği ücretsiz yaz spor okulları için kayıtlar, 20 Haziran Perşembe günü başlayacak.

BAŞKAN ER’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, “Bayramların ruhunda kardeşlik vardır, birlik ve beraberlik vardır. Bayramlar, toplumumuzda büyük öneme sahip olan bu değerlerin adeta sembolü durumundadır” dedi.

Minik Kahramanlar Digizoo’da Moral Buldu

Türkiye’nin ilk holografik eğlence parkı Katılım Emeklilik DigiZoo, Gülmek İyileştirir Derneği iş birliği ile kanser tedavisi gören çocukları misafir etti.

Başkan Taşkın’dan Kurban Bayramı mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Yaka Mahallesi ( Köyü ) Çiftçilerinden Sulama Suyu Tepkisi

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi Yaka Mahallesindeki çiftçiler Derme Sulama Birliğine ateş püskürüyorlar.

BBP GENEL BAŞKANI DESTİCİ, BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NI ZİYARET ETTİ

Bir dizi temasta bulunmak üzere Elazığ’a gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

Gençler Malatya Kent Konseyinde Buluştu

Malatya İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencileri Malatya Kent Konseyini ziyaret ettiler.

ELAZIĞ BELEDİYESİ DAİMİ İŞÇİ ALIMI, NOTER HUZURUNDA GERÇEKLEŞTİ

Elazığ Belediyesi’nin daimi olarak istihdam edeceği toplam 35 erkek işçi, noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda belli oldu.

Toplam 15164 haber.