Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber Haberleri

Harput Sancak Haber haberleri, haber editörü Harput Sancak Haber tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ESNAF VE VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN ELAZIĞLILARA ÇAĞRI “HER BİR OY’UN ÇOK ÇOK KIYMETLİ OLDUĞUNU UNUTMAYALIM” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine saatler kala yoğun bir tempoyla esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, 28 Mayıs Seçimleri için destek istedi.

Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Sedat Karataş Başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ZAFRAN TOKİ KONUTLARI SAKİNLERİYLE BULUŞTU

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “28 MAYIS AKŞAMI CUMHURBAŞKANIMIZLA BİRLİKTE DEMOKRASİ BAYRAMINI YAŞAYACAĞIZ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Valilik açıkladı! Hafta sonu açık olacak

Elazığ Valiliği 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimi nedeniyle 27 Mayıs Cumartesi ve 28 Mayıs Pazar günü Nüfus Müdürlüklerinin açık bulundurulacağını açıkladı…

Maske Takmama Cezası Ödeyenlere Paraları İade Edilecek!

Pandemi döneminde kesilen cezaların iadesi için Anayasa Mahkemesi'ne yapılan itiraz karara bağlandı.

28. Dönem Malatya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldılar

28. Dönem Malatya Milletvekilleri Mazbatalarını Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Aldılar

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, BATI PRESTİJ KONUTLARI SAHASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehre kazandırılacak yeni yaşam alanı Batı Prestij Konutları sahasında incelemelerde bulundu.

Cennetin Anahtarı Sizde

Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor.

Başkan Güder, Bebek Sevinci Yaşayan Depremzede Aileyi Ziyaret Etti

Battalgazi Belediyesi Başkanı Osman Güder ve eşi Yıldız Güder, Kahramanmaraş merkezli depremde evleri ağır hasar görmesi nedeniyle Teknokent konteyner alanında kalan ve bebek sevinci yaşayan Rabia-Tanju Çelen çiftini ziyaret etti.

Fırat Üniversite’sinden Açıklama!

Fırat Üniversite’sinden bahar yarıyılı sınavlarına ilişkin açıklama geldi. Açıklamaya göre sınavlarının yüz yüze eğitim verilen dersler için yüz yüze yapılmasına, uzaktan eğitim yöntemi ile verilen dersler için çevrimiçi yapılmasına karar verildi.

TFF Başkan Adayı Devecioğlu: Delege Yapısını Güçlendireceğiz!

Türkiye Futbol Federasyonunun Haziran ayında yapılacak olan Genel Kurulunda Başkanlığa aday olduğunu açıklayan Prof. Dr. Sabahattin Devecioğlu delege yapısını güçlendireceklerini açıkladı.

ELAZIĞ BELEDİYESİ KADIN MECLİSİ PALU’YA GEZİ DÜZENLEDİ

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, “23. Gün Kültürel ve Tarihi Gezi Programı” kapsamında medeniyetler beşiği Palu ilçesine gezi düzenledi.

Malatya Ziraat Odaları, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Başkan GÜRKAN:“Tarımın ve Hayvancılığın Gelişmesi İçin Büyük Gayret Gösteriyoruz”

Balıkesir Heyetinden Büyükşehir Belediye Ziyareti

Başkan Gürkan’ı ziyaret eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz; “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Güçlü İradesiyle Şehrin Her Sorununu Çözüyor”

Güney Kore’den Vefa Örneği

Güney Kore Belediyeler Birliği Malatya’ya 200 Adet Konteyner Yapıyor

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, DOĞUKENT MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

ŞERİFOĞULLARI: “28 MAYIS’TA BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE İDEALİ YOLCULUĞUMUZU BAŞLATACAĞIZ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmaları kapsamında, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Toplam 13384 haber.