Bölge

Bölge Haberleri

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu Üyeleri İtfaiye Teşkilatını Ziyaret Ettiler

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu ve 3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği üyeleri, İtfaiye Teşkilatı’nın 309. Yılı “İtfaiye Haftası” nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığını ziyaret ettiler.

Güney Kuşak Yolu Malatya Trafiğini Rahatlatacak

Büyükşehir Belediyesi Altyapı ve Üstyapı Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

Battalgazi Belediyesi’nden Hareketlilik Haftası Etkinliği

23-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Spor ve Hareketlilik Haftası kapsamında Battalgazi Belediyesi tarafından sportif faaliyetlerin yer aldığı etkinlik düzenlendi. Gençler ve çocukların spor yapıp keyifli vakit geçirdiği programa Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder de katıldı.

MASKİ Genel Müdürü Mert Muhtarla Bir Araya Geldi

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert: “Maski Yatırımlarına Devam Ediyor”

Yerel Ve Ulusal Basından Battalgazi Belediyesi’nin Yatırımlarına Övgü

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder Malatya’da yerel ve ulusal yayın yapan basın organlarında çalışan gazetecileri ağırladı. Başkan Güder, “Gezdiğiniz çalışmaları kendi imkanlarımızla yaptık. Önümüzdeki dönemlerde de öz sermayemizle çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Güder Milletvekili Tüfenkci’yle Beraber Kapalı Çarşı Esnafını Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla Kapalı Çarşı esnafıyla bir araya geldi.

İtfaiye Teşkilatı 309. Yıl Dönümünü Kutluyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi, her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Eski Malatya, Yarımcahan, Ağılyazı, Kuluşağı Grup Yolu’nda Çalışmalar Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı tarafından Battalgazi ilçesine bağlı Ağılyazı, Kuluşağı, Yarımcahan, mahallelerini kapsayan grup yolunda yol genişletme ve asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Malatya’da Film İzletisi Programı Düzenlendi

Büyükşehir Belediyesi’nden Gençlere “Film İzletisi ve Analiz” Programı Düzenlendi

Hatunsuyu Mahallesi’ndeki Ulaşım Sorunu Çözüldü

Hatunsuyu Mahallesi’ndeki Ulaşım Sorunu Yapılan Çalışmayla Ortadan Kaldırıldı

Hekimhan Atık Su Arıtma Tesisine Kavuştu

Hekimhan Atık su Arıtma Tesisinde incelemelerde bulanan MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, MASKİ’nin tüm zorluklara rağmen sessiz sedasız yatırımlarına ara vermeden devam ettiğini belirtti.

Başkan Güder: ‘Deprem Konutları Kısa Süre İçerisinde Teslim Edilecek’

Battalgazi ilçesinde Gelinciktepe’de yapılan deprem konutlarında sona gelindi. Kısa süre içinde teslim olacak konutları inceleyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, depremden yara alan insanımızı yeni, güvenli yuvalarına kısa süre içinde kavuşturacağız ifadelerini kullandı.

Malatya Büyükşehpir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Belediyeler Birliği organizasyonuyla periyodik olarak gerçekleştirmiş olduğu 9 konu başlıklı hizmet içi eğitim programlarından biri daha sona gerdi. Hizmet içi eğitim seminerlerine 1750 personel katılım sağladı.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekiplerinden Duyarlı Davranış

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, 6 Şubat’ta yaşanan deprem sonrasında yıkılan Bayrak Apartmanı’nın enkazında buldukları özel eşyaları, sahibine teslim ettiler.

Başkan Güder: ‘Belediye İştirakimiz MORMAŞ Bir Dünya Markası Haline Geldi’

Battalgazi Belediyesi bünyesinde hizmet veren Malatya Orman Ürünleri ve Mobilya Tesisleri Anonim Şirketi 9 bin Metrekare kapalı alanda faaliyetini sürdürüyor. 2019 yılından sonra üretim üssü haline gelen MORMAŞ birçok il için üretim yaparken aynı zamanda ihracata da katkı sunuyor.

Büyükşehir Darende’de Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

Her yıl yüzbinlerce insanın ziyaret ettiği, tarihi yapılarıyla ünlü Darende İlçesinin Zaviye Mahallesi’nde asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Başkan Güder Kıraç Mahalle Sakinlerine Konuk Oldu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’yle beraber Kıraç Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Güder, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlerken mahalleye yapılan yatırımları anlattı.

Malatya’nın Fethinin 922. Yıldönümünde Melita’dan Malatya’ya Anlatıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Malatya’nın Fethinin 922’inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen “Malatya’nın Fethi ve Tarihi” konulu konferans düzenlendi.

AKÇADAĞDER’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

AKÇADAĞDER Genel Başkanı Murat Maskar, “Dedeköy Mahalle Muhtarımız buraya gelirken bize, ‘153 yıldır yapılmayan hizmetler, Selahattin Gürkan Başkanımız zamanında yapıldı’ ifadesini kullandı. Bu noktada da Başkan Gürkan’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplam 4256 haber.