Elazığ'a Yağmur Yağacak!

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, Elazığ başta olmak üzere Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgeleri için kuvvetli yağış uyarısında bulundu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Elazığ, Bingöl, Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Bitlis,  Tunceli, Van, Hakkâri’ye Hafta Başı Geliyor!

Meteoroloji uzmanı Orhan Şen, Elazığ başta olmak üzere Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgeleri için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Ayrıca, önümüzdeki hafta itibarıyla yeni bir sıcak hava dalgasının etkili olacağına dikkat çekti.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Orhan Şen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Iğdır, Kars, Malatya, Bingöl, Muş, Bitlis, Tunceli, Van ve Hakkari'nin doğusunu kapsayan Doğu Anadolu bölgesinde kuvvetli yağışların beklendiğini belirtti.

Şen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;  “Haftaya salıdan itibaren yeni bir sıcak hava dalgası geliyor. Hafta başı Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’de yağış kuvvetli görünüyor. Uzun aradan sonra önümüzdeki hafta sonu Marmara ya da yağmur geliyor” ifadelerine yer verdi.
 

Kaynak: Günışığı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN