ELAZIĞ BELEDİYESİ'NDEN ÜCRETSİZ SATRANÇ VE NEY KURSLARI

Elazığ Belediyesi, vatandaşların gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli yaş gruplarında yaz kursları düzenlemeye devam ediyor.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, hem çocuklara yönelik hem de vatandaşlara yönelik yaz kursları düzenliyor. 

9-16 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÇOCUKLAR İÇİN SATRANÇ KURSU DÜZENLENECEK
Bu kapsamda çocukların kendilerini geliştirmesi, yaz tatilinde kaliteli vakit geçirmelerini sağlamak ve gelişimlerine katkı sunmak amacıyla satranç kursu düzenlenecek. Satranç alanında kendilerini geliştirmek isteyen 9 - 16 yaş aralığındaki çocuklar için gerçekleştirilecek satranç kursuna kayıtlar, 3 Temmuz Çarşamba günü (Yarın) başlayacak. Kursa kayıt olmak isteyen çocuklar, İzzetpaşa Mahallesi Şht. Yzb. Tahir Caddesi’nde hizmet veren Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü EBEGEM birimine şahsen başvuruda bulunabilecek. 

ÜCRETSİZ NEY KURSU İÇİN KAYITLAR, 3 TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞLAYACAK
Öte yandan Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, ney kursu da düzenleyecek. 14 ile 45 yaş aralığındaki vatandaşların gelişimlerine katkı sunmak için gerçekleştirilecek olan kurs kayıtları da, 3 Temmuz Çarşamba günü (Yarın) başlayacak ve başvurular EBEGEM birimine şahsen yapılacak. 

Satranç ve ney kurslarına kayıt olmak isteyen çocuklar ve vatandaşlar, 9 Temmuz Salı günü saat 17.00’ye kadar başvuruda bulunabilecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN