Açıkkapı: Elazığ'ımız ve Tüm İlçeleri AK Parti ile Devam Diyecek İnşallah

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Kovancılar'da vatandaşlarla bir araya geldi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Kovancılar'da AK Parti Seçim Koordinasyon merkezini ziyaretinin ardından ilçedeki vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Açıkkapı, Kovancılar Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanı Ahmet Özdoğan ve Sanayi Sitesi esnaflarıyla da bir araya gelerek esnafın talebini ilgili yerlere iletti.

Açıkkapı, Kovancılar’ın yoğun ilgisine teşekkür ederken,  AK Partinin Kovancılar Belediye Başkanı adayı Mehmet Nuri Çolak'a destek çağrısında bulundu.

Ejder Açıkkapı şunları söyledi:


YİĞİTLİĞİN ŞEHRİ, AZİZ ŞEHRİMİZ ELAZIĞ HER DAİM LİDERİMİZE VE PARTİMİZE SAHİP ÇIKMIŞTIR

Elazığ'ımız dinine, devletine, milletine, bayrağına sevdalıların memleketidir.  Hasbiliğin, harbiliğin, yiğitliğin şehri , aziz şehrimiz Elazığ, milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan'a ve onun kadrolarına her daim sahip çıkmış, girdiği her seçimde AK Partiyi ve Recep Tayyip Erdoğan'ı birinci çıkarmıştır. Önümüzdeki 31 Mart seçimlerinde Elazığ'ımız tüm ilçeleriyle AK Partiyi birinci çıkaracaktır. Bugün Kovancılar’da bizleri bağrına basan gençlerimize, teşkilatımızın kıymetli üyelerine, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Görüyoruz ki,  Mehmet Nuri Çolak başkanımız da Kovancılar'ımızın yeni belediye başkanı olacaktır. Elazığ’ımız ve tüm ilçeleri AK Parti ile devam diyecek inşallah.

REHAVETE KAPILMAK YOK!

Kovancılar’ın güzel yürekli insanlarından biz bu seçimde büyük bir destek bekliyor, rehavete kapılmamaları ve 31 Mart'ta aileleriyle birlikte sandıklara giderek AK Partimize destek olmalarını hassasiyetle rica ediyoruz. 

MİLLETE TEPEDEN BAKANLAR, MİLLETİMİZİN DİNİNE, TARİHİNE, TÖRESİNE SAYGI DUYMAYANLAR YİNE DERS ALACAK!

Bakın bir tarafta Milli Muharip Uçağımız KAAN'dan, İHA'larımızdan, SİHA'larımızdan, milli imkanlarla yapılan gemilerden, helikopterlerden rahatsız olanlar, diğer tarafta bunları üretip, milletimize armağan edenler var. Bir tarafta vatandaşı için dertlenen, diğer tarafta vatandaşı hor görüp, aşağı görenler var.  Milleti aşağılayanlar, tepeden bakanlar, dinine, tarihine , töresine saygı duymayanlar bu seçimde de hak ettikleri dersi alıp, oturacaklar aşağı.Çünkü bu Necip millet, neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Buradan Kovancılar’ın güzel insanlarına tekrar teşekkür ediyor, hem hemşehrilerime saygılar sunuyorum.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN