Açıkkapı: 'Yatırımların Artırılması için Girişimlerimizi Sürdüreceğiz'

AK Parti Elazığ Milletvekili, TBMM Plan Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, Elazığ'a yönelik yatırımların artırılması için girişimleri sürdüreceklerini söyledi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

BAKANLIKLARLA ELAZIĞ’A YÖNELİK YATIRIMLAR İÇİN TEMASLAR SÜRÜYOR

AK Parti Elazığ Milletvekilleri ile birlikte TBMM'deki çalışmaların yanı sıra bakanlıklarla temasları sürdürdüklerini söyleyen Açıkkapı, Hazine ve Maliye Bakanlığının bütçesinin görüşüldüğü Genel Kurul'a verilen arada basın mensuplarına  değerlendirmelerde bulundu.

ELAZIĞLI HEMŞEHRİLERİMİZE LAYIK OLMAK İÇİN GAYRETİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

Açıkkapı, "Bütçe maratonunu yaraladık. Bu süreçte Bakanlarımız ve değerli bürokratlarımızla sık sık bir araya gelip, başta Elazığ'ımız olmak üzere bölgemizi konuştuk. Sağ olsunlar her bir bakanımız ve bürokratımızdan büyük ilgi ve alaka gördük. Tabi bugün mecliste Hazine ve Maliye Bakanlığının 2024 yılı bütçesini görüşüyoruz. Tabi Sayın Bakanımız da burada olunca, Elazığ'ımızı konuşmamak olmaz. Aziz şehrimize yönelik yatırımların artırılması taleplerini kendilerine ileteceğiz. Daha önce de hep vurguladığımız gibi; Sayın Cumhurbaşkanımızın Liderliğindeki Türkiye Yüzyılı için,  Güzel ülkemiz için , Elazığ'ımız için , Elazığ'ımızın güzel insanları için var gücümüzle çalışacağız.  Bizleri kendilerine vekil tayin eden değerli Elazığ'lı hemşehrilerimize layık olmak için gayretimizi sürdüreceğiz. " diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN