Ağın, Motofest'e Hazırlanıyor!

Ağın'da bu yıl 2.'si yapılacak Ağın Motofest & Kamp Etkinlikleri'nin hazırlıkları başladı…

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

17-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında 4 gün boyunca pek çok motosiklet markasının çeşitli aktiviteleri, yöresel oyunlar, sahnelenecek konserler, motosikletle alakalı temel eğitim ve düzenli sürüş etkinliklerinin hazırlıkları başladı.

* BAŞKAN USLU; “ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI”

Geçen yıl 15 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan ve bölgede yapılan ilk ve en kapsamlı motosiklet festivali olma özelliği taşıyan Elazığ Ağın Motofest & Kamp Etkinlikleri hazırlıkları başladı.Ağın İlçe Belediye Başkanı Ali Uslu ilçede devam eden çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunurken, 17-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında Ağın’da yapılacak Elazığ Ağın Motofest & Kamp Etkinlikleri çalışmalarının başladığını belirterek; “17-20 Ağustos tarihleri arasında 2.ncisi yapılacak Ağın Motofest & Kamp Etkinlikleri hazırlıklarımız başladı. 4 gün boyunca pek çok motosiklet markasının çeşitli aktiviteleri yöresel oyunlar konserler motosikletle alakalı temel eğitim ve düzenli sürüş etkinlikleri gösterileri olacak.”dedi.

Elazığ Ağın Motofest & Kamp Etkinlikleri, bölgede yapılan ilk ve en kapsamlı motosiklet festivali olma özelliğini taşıyor. 17-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında 4 gün boyunca pek çok motosiklet markasının çeşitli aktiviteleri, yöresel oyunlar, sahnelenecek konserler, motosikletle alakalı temel eğitim ve düzenli sürüş etkinlikleri, motosiklet tutkunlarını ve vatandaşları bekliyor olacak. Bu yıl bir farklılık yapılarak geçen yıl 1, 2, ve 3 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen Elazığ Ağın Motofest ve Kamp Etkinliklerinde bu yıl depremde vefat eden vatandaşları anmak ve depremden etkilenenlere ise bir nebze olsun moral verebilmek için 1999 Gölcük Depremi tarihini seçildi.
 

Kaynak:Yeni Ufuk

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN