Ahmet Mert Carim ve Gökhan Türkmen'den Muhteşem Düet

Ahmet Mert Carim ve Gökhan Türkmen'den yaza damgasını vuracak düet..!

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

#HERKESYOLUNDA
Sıkı dost ve aynı zamanda müzikal birliktelikleri yıllara dayanan Ahmet Mert Carim ve Gökhan Türkmen bu kez düet ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Pandemide yayımlanan, sözleri Ahmet Mert Carim’e besteleri Gökhan Türkmen’e ait ve oldukça ses getiren ‘7’ isimli albümde, ikili verimli üretimlerini sergilerken, pop müziğe kalıplarını zorlayan bir proje armağan ettiler. Birlikte üretmeye devam eden Türkmen ve Carim birbirleriyle çalışmanın konforlu olduğunu vurguluyorlar.
 
Türkmen’in son teklisi, çıktığı günden bu yana zirvede olan ‘MAHŞER’in üretiminde de birlikte çalışan, solo kariyerlerinde başarılı işlere imza atan Türkmen ve Carim önümüzdeki günlerde #herkesyolunda diyecek.
 
HERKES YOLUNDA bir farkındalık manifestosu
 
Sözleri Ahmet Mert Carim’e ve müziği Gökhan Türkmen’e ait ‘HERKES YOLUNDA’; sözleri ile kararlı ve vakur bir duruşu simgelerken, deep sound’un modernize edildiği, altyapısını elektroniğe dayandıran bir şarkı. 3 Haziran’da dinleyicisiyle buluşacak ‘HERKES YOLUNDA’, adıyla da bir farkındalık manifestosu olacağının sinyalini veriyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN