Arapgir tanıtım kitabı imza günü Düzenlendi

'Malatya'nın Arapgir İlçesinde 'Reyhan Eker Misin Balınan Şeker Misin'' isimli Arapgir tanıtım kitabı imza günü ve tanıtımı düzenlendi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

‘Malatya'nın Arapgir İlçesinde ’Reyhan Eker Misin Balınan Şeker Misin’’ isimli Arapgir tanıtım kitabı imza günü ve tanıtımı düzenlendi.

Samime Aydınlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arapgir Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Erdem, kurum amirleri, basın mensupları ve vatandaşlar katılım sağladı.
Saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan program Haluk Cömertoğlu, Ahu Akbaş, Faruk Akbaş ve Celal Deniz’in yapmış olduğu konuşmalar ile başlayan program, Tuncay ÖZDEMİR’İN Arapgir tanıtım sunumu, Hülya Saçlı’nın ‘’Gezgin Kadın Gözüyle Dünyadan Seyahat Fotoğrafları’’ isimli fotoğraf sunumu, Yusuf Güldalı’nın ‘’UNESCO MİRASI DİVRİĞİ’’ isimli fotoğraf sunumu ve Malatya Arslantepe Fotoğraf ve Sanat Topluluğu’ndan Bayram Ayhan’ın ‘’Arapgir Tepte Köyü’’ isimli fotoğraf sunumu ile devam eden program, Reyhan Eker Misin, Bal İle Şeker Misin isimli Arapgir tanıtım kitabının imza töreni ile sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN