ARSLAN: Anne Bereketin Adıdır

Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, annelerin ailenin temel direği olmasının yanında, hünerli ve girişimci elleriyle iş dünyasında da üretimin ve bereketin adı olduğunu söyledi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Anneler yaşamın her alanda rol modeldir…
Başkan Arslan yayınladığı mesajında “Kendi çocuklarıyla beraber toplumun da geleceğini şekillendiren annelerimiz aslında en büyük öğretmen ve rol modeldir. Anne olmak demek; bir fidanı her gün sevgiyle sulamak, bir ömrü onun gelişimi için harcamak demektir. İnanıyorum ki, yeryüzündeki en güçlü ve en saf sevgi annelerin kalbindedir.

Kadınlar; annelik gibi kutsal bir değerin yanında, iş dünyasında da büyük başarılara imza atmaktalar. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak camiamıza ve iş dünyamıza kattıklarından büyük bir sevinç duymaktayız. 

Bu düşüncelerle, yüce dinimizde ve kültürümüzde müstesna bir yeri olan tüm annelerimizin Elazığ iş dünyası adına ‘Anneler Günü”nü kutluyor,  tüm anneleri saygıyla selamlıyor, kaybettiğimiz annelerimizi de rahmetle ve minnetle anıyorum” ifadelerinde bulundu

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN