Artweeks Akaretler: Sanat Dolu İki Hafta!

Bilgili Holding tarafından düzenlenen 8. Artweeks Akaretler, sanat tutkunlarını bir araya getirmek için hazırlanıyor. 3 Kasım ile 16 Kasım arasında gerçekleşecek etkinlik, Dirimart, Pilevneli, PG Art Gallery, Anna Laudel, X-İst, MERKUR Galeri, Galeri Siyah Beyaz, Öktem Aykut, Ferda Art Platform, Martch, İyilik İçin Sanat, Galeri Nev İstanbul, Galeri Bosfor, Taksim Sanat, Doğançay Müzesi, Şerife Bilgili Ercantürk, Mine Sanat Galerisi, Muse Contemporary, One Arc Gallery, Gallery Kairos, Cengiz Yatağan gibi Türkiye'nin önde gelen galerilerini ve sanatçılarını Akaretler Sıraevler'de ağırlayacak.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Bilgili Holding ve UBS ana sponsorluğunda gerçekleşen fuarın organizasyonu, Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş tarafından üstleniliyor. İki haftalık etkinlik boyunca sanatçılarla söyleşiler, paneller ve belirli günlerde çeşitli etkinlikler planlanıyor.

Ayrıca; Toyota, İBB Kültür AŞ, Beşiktaş Belediyesi, Samsung, Aposto, ArtDog, Jotun, Fiolas ve Doğtaş etkinliğin destekçileri arasında yer alıyorlar.

İstanbul'un kalbinde, birbirinin ardı sıra dizilmiş tarihi evlerin içinde yer alan Artweeks Akaretler, sadece sanatı değil daha fazlasını sunuyor. Etkinlik, farklı sanat disiplinlerinden eserleri keşfetme olanağı sağlıyor. Çeşitliliği ve yaratıcılığı kutlarken, sanat tutkunları ile sanatçıları bir araya getiriyor.

Akaretler Sıraevler’deki iki haftalık etkinlik boyunca tüm sergiler ve söyleşiler ücretsiz olacak.

Haluk Akakçe Özel Sergisi
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN