Başkan Adayı Akın'a Elazığların İlgisi Yüksek

SP Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Başkan Adayı AKIN; “DAHA İYİ BİR YAŞAM ELAZIĞLILARIN HAKKI!”
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Akın seçim ziyaretleri kapsamında Rızaiye Mahallesi’ni ziyaret etti. Esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Akın, Elazığ için hazırladığı 40 stratejik 10 tamamlayıcı projeleri hakkında vatandaşlara bilgi verdi.
Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Abdullah Akın Elazığ’ı karış karış dolaşıp her vatandaşa dokunuyor. Rızaiye Mahallesi’nde bulunan Çay ocaklarını ve esnafı ziyaret eden Akın vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşırken her vatandaşın derdini dinleyip Elazığ için Elazığlılar için hazırladığı projeleri anlatıp destek istiyor.

Başkan Adayı AKIN; “ŞEHRİN HER SORUNUNA HER VATANDAŞIN TÜM SIKINTILARINA HAKİMİZ”
Akın yaptığı açıklamada; “Oy emanettir bugüne kadar Elazığ’da oylarınızı emanet ettiklerinizin bunun karşılığını vermedi şehre baktığınız da bunu görüyorsunuz. Yatırım projelerimiz hazır bu seçim partilerin değil adayların seçimi daha önce de ifade ettiğim gibi “Slogan değil, proje siyaseti!” yapıyoruz. Elazığlı hemşehrilerimizin sıkıntılarını bilgiyle, projeyle, inanç ve azimle çözeceğiz. Şehrin her noktasının sorunlarını bu şehirde yaşayan her vatandaşın her esnafın sorununu biliyoruz.” Dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN