Başkan Alan'dan Elazığspor'a Galibiyet Primi Sözü

Elazığspor Teknik Heyet ve Futbolcuları Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti. Başkan Alan, Elazığsporlu futbolculara galibiyet primi sözü verdi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Hiçbir tereddütüm yok, bu takım Play-off oynar
Başkan Alan, “Gerçekleştirdiğiniz ziyaretten ötürü şahsım, meclisim ve yönetimim adına sizlere teşekkür ediyorum. Herşeyden önemlisi geçtiğimiz Pazar günü devre arasında soyunma odasına geldiğimde sizler ile birşeyler konuşmuştuk. Sizlere çok teşekkür ediyorum ikinci yarıda sizleri tanıyamadım. Sahaya çıkıp aslanlar gibi, kendinize yakışır bir şekilde mücadele ettiniz ve kimsenin tahmin edemeyeceği bir futbol sergilediniz. Ligin 1. Yarısında yenildiğimiz Orduspor’a 3 gol atarak kazandınız. Ben bir Elazığ’lı olarak sizlerle gurur duydum. Ben takımımızın futbolunu gördükten sonra, samimiyetimle söylüyorum önümüzdeki hafta lider ile maçımız var, onlara da 3 tane atarsınız. Hiçbir tereddütüm yok, Play-off’a da yükselirsiniz. Bir büyüğünüz, ağabeyiniz olarak söylüyorum; Motivasyonunuzu yüksek tutar, kaynaşır ve hocalarınızın söylediklerini dikkate alırsanız bu ligde de değil bir sonraki ligde bile şampiyon oluruz. Beni ziyaret ettiğiniz tekrardan teşekkür ediyorum. Ben yönetime, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak 100 Bin TL bağışlıyorum. Mersin’i yenin gelin, tekrar konuşalım.” Dedi. 

Elazığsporlu oyuncuların alkışları sonrasında Teknik Sorumlu Alaattin Tutaş, Başkan Alan’a teşekkür ederek bütün Elazığ’ı Elazığspor’a destek olmaya davet etti. 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN