Başkan Apohan' Sağduyulu Olmak Zorundayız'

Kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Gelen Başkanı Selim Apohan Ülkenin her alanda zor bir süreçten geçtiğini belirterek herkesin sağduyulu davranması gerektiğini belitti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Kısa adı BİMYAD olan Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Gelen Başkanı Selim Apohan Ülkenin her alanda zor bir süreçten geçtiğini belirterek herkesin sağduyulu davranması gerektiğini belitti.
15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ ve yönetim kurulunu misafir eden BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan” Genel merkezimize gelerek bizlere ziyarette bulunan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Sayın Bilal Uludağ ve yönetim kurulunu nazik ziyaretlerinden dolayı kutluyorum.
Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Dünyadaki küresel krizin yansımaları ülkemizde de hissediliyor. Buna Paralel son günlerde İnternet yasa tasarısıyla ilgili düşüncelerimizi kamuoyuna çoğu zaman aktarmış gerekli yerlere çözüm önerilerimizle birlikte sıkıntılarımızı da aktarmıştık.
Şu an mecliste Basın İnternet yasası kanunu gündemde tartışılıyor. Bizlerin tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerimize cevap verebilecek bir yasa olmasını bekliyoruz. İnternet yasasıyla resmi statü kazanacak olan medyada emek veren arkadaşlarımız ve basın emekçilerimiz rahat edecek. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz fason sitelerde böylelikle yok olacak. Gerçek İnternet gazeteciliği de yapılacak.”
BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan ve BİMYAD Genel Başkan Vekili Malatya Sürmanşet Gazetesi Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi Resul Özbey tarafından karşılanan 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ ise basının önemine dikkat çektiği konuşmasında” Günümüz teknoloji çağı. Haliyle teknolojiye de ayak uydurulması zorunluluğu her sektörde hissediliyor. Basın Sektöründe Sayın Genel Başkan Selim Apohan’ın dediği gibi bilgilere ve haberlere en hızlı ve doğru ulaşmak ancak yasalarla olur.
Beklentilere cevap verebilecek bir yasanın çıkmasıyla her iki tarafta okuyan ve yazan kesimin faydasına olmalı. Bizlerde elimizden gelen gayretle sizin sesinizi duyurmak için gayret sarf edeceğiz. Bizleri Misafir eden Sayın Selim Apohan ve Gazeteci, Resul Özbey’e teşekkür ediyorum.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN