Başkan Güder: İllere Yapılan Hizmetleri, Biz İlçemize Kazandırdık

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Medeniyetin Kalbi Battalgazi'de hayata geçirilen hizmet ve yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Mahalle Başkanlarıyla samimi ve içten bir çay sohbeti gerçekleşti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Medeniyetin Kalbi Battalgazi’de hayata geçirilen hizmet ve yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Mahalle Başkanlarıyla samimi ve içten bir çay sohbeti gerçekleşti. 
AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Mahalle Başkanları, düzenlenen gezi programı ile Medeniyetin Kalbi Battalgazi’yi vizyonel projelerle güzel yarınlara hazırlayan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder tarafından hayata geçirilen hizmet ve yatırımları yerinde inceledi. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçede yapılan yatırımları takdire şayan bulan Mahalle Başkanları, gezi sonunda Başkan Güder ile Orduzu Galip Demirel Çınar Park’ta samimi ve içten bir çay sohbeti gerçekleşti. Teşkilat mensuplarının yoğun katılımı ile gerçekleşen buluşmada kendisine yönetilen soruları da yanıtlayan Başkan Güder, hizmet aşkıyla çıktıkları bu kutlu yolda, “Millete hizmet yolunda durmak yok, yola devam mottosuyla hareket ediyoruz” dedi.
BAŞKAN İNANÇ: “TAKDİRE ŞAYAN ÇALIŞMALAR YAPILMIŞ”
AK Parti Battalgazi Kadın Kolları Başkanı Ebru İnanç, “Bugün Battalgazi Belediyemizin yatırım ve hizmetlerini he beraber yerinde gördük. Hepimizin takdirini kazanan yatırımlar hayata geçirilmiş. Hizmetlerinden dolayı Osman Güder başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyorum” ifadelerini kullandı.
İLÇE BAŞKANI KAHVECİ: “HİZMETLERİ SAHADA ANLATMALIYIZ”
Yapılan hizmet ve yatırımlarla Battalgazi’nin tercih edilen ilçeler arasında yer aldığına dikkat çeken AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci, “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder, göreve geldiği günden itibaren ilçeyi güzelleştiren ve geliştiren çalışmalar gerçekleştiriyor. Yapılan bu hizmetler ile Battalgazi’miz tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor. Bizlerde teşkilat mensupları olarak yerinde gördüğümüz bu hizmetleri sahada anlatmalıyız. Bunları anlatmazsak teşkilat ruhu eksik kalır. AK Partimizin daha ileriye gitmesi için üzerimize düşen sorumluluk büyük.”
KALE BELEDİYE BAŞKANI KOCA: “BAŞKANIMIZIN HİZMETLERİ BÜYÜK”
Kale Belediye Başkanı Murat Koca ise, “Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder ile birlikte Battalgazi ilçemiz yeni bir çehreye kavuştu. Yaptığı çalışmalar ve hizmetler büyük. Her kesimden de büyük takdir topluyor. Hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah 2023 yolunda hep beraber emin adımlarla zafere ulaşacağız” şeklinde konuştu.
BAŞKAN GÜDER: “İZ BIRAKAN ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK”
Daha yaşanabilir Battalgazi’yi güzel yarınlara hazırlama noktasında derslerine iyi çalıştıklarını vurgulayan Başkan Güder, “Öncelikle AK Parti teşkilatının kıymetli temsilcileri ve Mahalle başkanlarımızla bir arada olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek istiyorum. AK Parti kökleri çok eskiye dayanan bir hareket. 2001 yılında AK Parti’de yola çıktığımız zaman hiçbir menfaat gözetmeden bu yola girdik. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ve milletimizin teveccühü ile Battalgazi belediye başkanlığı görevi bizlere verildi. ‘İlçemize en iyi ve güzel hizmetleri sunmak bizim boynumuzun borcudur’ dedik ve bu kutlu yola çıktık. İlçemizin sorunlarını biliyorduk ve dersimize iyi çalışmıştık. İlçemizin önündeki engelleri bir bir ortadan kaldırdık, kaldırmaya da devam ediyoruz. İlçemizde iz bırakan çalışmalara imza attık. Şunun özellikle bilinmesini istiyorum; İllere yapılan yatırımları, bizler ilçemize kazandırdık. Bu yatırımları yaparken de hiç bir zaman israf etmedik. Bu hizmet ve yatırımlarımızdaki amacımız bölgemizdeki insanların yaşam kalitesini, yaşam konforunu yükseltmek için elimizden gelen hizmeti en iyi şekilde onlara sunmaktır. Bugün AK Parti teşkilatımızın değerli mensupları da bu iz bırakan çalışmaları yerinde gördü. Özellikle mahalle başkanlarımızın bu çalışmaları çevrenizdekilere anlatması gerek. Battalgazi Belediyesi’nin kapıları ve hizmet alanları tüm hemşerilerimize sonuna kadar açıktır. Battalgazi’mize en iyi ve en güzel hizmetleri sunmak bizim boynumuzun borcudur” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN