Başkan Karakuş: 'Artık Biz Varız!'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı, Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar ilçelerinde 2. Olağan kongresini gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Gerçekleştirilen kongrelerin ardından açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, genel seçim için ilçe yönetimlerini oluşturmaya başladıklarını söyledi.
Başkan Karakuş yaptığı açıklamalarında; “Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı 15 Ekim Cumartesi günü Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla gerçekleştireceğimiz il kongresi öncesinde ilçe kongrelerimizi yapmaya devam ediyoruz 
Vatandaşlarımızın salonlarda ki heyecan ve doluluktan dolayı oldukça memnunuz bu seçimlerde çıkacak sonuca dair bir göstergedir, İl Başkanlığımız olarak geçtiğimiz hafta sonu Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar ilçelerimizde 2. Olağan kongrelerimizi tamamlayarak önümüzde ki genel seçimler için yeni ve dinamik kadrolarla ilçe yönetimlerini oluşturmaya devam ediyoruz. Birinci kongrelerimizi yaparken sloganımız “Artık Biz Varız” idi. Şimdi ikinci kongrelerimizi yaparken ise sloganımız ‘Türkiye’yi Yönetmeye, Dünya’yı Değiştirmeye Hazırız.” çünkü gücümüzü biliyoruz…
Yeniden Refah Partisi’nin seçmendeki teveccühünün diğer siyasi partilerde endişe yarattığını da biliyoruz, "Elâzığ ve Türkiye genelinde alternatif arayış Yeniden Refah Partisi'nde son buluyor. Herhangi bir ittifaka bağlı olmayan partimizin sorunlara tarafsız ve gerçekçi yaklaşımı seçmende olumlu karşılanıyor. Güven vermeyen ittifak kutupları aynı zamanda çözümde üretemiyor. Bizler ise hem sorunun teşhisini koyuyor hem de tedavi yöntemini anlatıyoruz. Parlatmaya çalıştıkları cilalı ve paralı partiler seçim günü hüsrana uğrayacaktır. Geçmişi temiz geleceğe dair güven veren tek parti Yeniden Refah Partisi'dir. Bizler hiç kimsenin maşası ve baston değneği olmadık olmayacağız, şu an hem ulusalda hem de yerel de karşılaştığımız medya ambargosuna vede cilalanıp parlatılan partilerin anketlerde ki sonuçlarına rağmen Yeniden Refah Partisi seçim akşamı en büyük sürprizi yapacaktır.
Bu vesileyle kongrelerini yaptığımız ve yeniden seçilen Alacakaya’da Mustafa DOĞAN, Arıcak’da İdris YILDIRIM ve Kovancılar ’da ise Hayri UYGUR’ un yeni oluşturdukları yönetimlerinin ilçemize, ilimize ve Ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” Dedi.

Av.Erhun KARAKUŞ
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN