Başkan Şerifoğulları'ndan Mevlit Kandili Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mevlit Kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında, 'Kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Mevlit Kandili'ni tebrik ediyor, bu rahmet gecesinin tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını yüce Rabbim'den niyaz ediyorum.' dedi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti:

“Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) dünyaya teşriflerinin yıl dönümünü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V.); güzel ahlakı, hoşgörüsü, adaleti kısaca yaşantısıyla tüm insanlık için bir rehberdir.

Bu mübarek gecenin, insanlığa kurtuluş rehberi olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin ilahi mesajlarını anlamamız, yaşantısını kendimize rehber edinmemiz için bir vesile olmasını diliyorum. Bu kıymetli zaman diliminin yeryüzünde kardeşliğin, adaletin, barışın, huzurun ve esenliğin tesis edilmesine vesile olmasını diliyorum. Dualarımızın ve ibadetlerimizin Hak katında makbul olması temennisiyle, kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Mevlit Kandili'ni tebrik ediyor, bu rahmet gecesinin tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN