BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, YILDIZBAĞLARI, FEVZİ ÇAKMAK VE ESENTEPE MAHALLELERİNDE

İnsanı merkeze alan çözüm odaklı gönül belediyeciliği ilkesi ile Elazığlıların gönüllerinde samimi bir yer edinerek mahalle ayrımı gözetmeden şehrin her köşesini hizmet ve eserlerle donatan Başkan Şerifoğulları, Yıldızbağları, Fevzi Çakmak ve Esentepe Mahallelerinde planlanan, devam eden ve tamamlanan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, saha temaslarına yoğun bir şekilde devam ediyor.
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, YILDIZBAĞLARI MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu kapsamda Başkan Şahin Şerifoğulları ilk olarak Yıldızbağları Mahallesi’nde planlanan, devam eden ve tamamlanan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu. Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları, vatandaşlarla da bir araya geldi. Başkan Şerifoğulları’na, Mahalle Muhtarı Ersin Akkoç da eşlik etti.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİLER ALDI
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ardından, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Nihat Tuncel ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi tarafından mahallede devam eden ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgiler de aldı. 

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, ESENTEPE MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Başkan Şahin Şerifoğulları son olarak Esentepe Mahalle Muhtarı Cihan Dağbaşı’nı ziyaret etti. Mahallede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili Muhtar Dağbaşı ile değerlendirmelerde bulunan Başkan Şahin Şerifoğulları, Muhtar Cihan Dağbaşı’nın yaş gününü de kutladı. Başkan Şerifoğulları ayrıca, mahalle sakinleri ile de bir araya geldi. 

“BÜTÜN MAHALLELERİMİZİ HİZMETLERİMİZLE DONATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Başkan Şerifoğulları, Yıldızbağları, Fevzi Çakmak ve Esentepe Mahallelerinde gerçekleştirdiği temaslara değinerek; “Mahallelerimizde planlanan, devam eden ve tamamlanan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulunarak muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Biz her zaman, şehrimizin her noktasına adil bir şekilde hizmet götürmeyi amaçladık ve mahalle ayrımı gözetmeden şehrimizin her noktasını eser ve hizmetlerle buluşturduk. Bütün mahallelerimizi hizmetlerimizle donatmaya devam edeceğiz.” ifadesinde bulundu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN