Batman'dan Bir Marka Doğuyor

Batman'ın tanınmış simalarından Muhammed ALİOĞLU ve eşi Şeyma ALİOĞLU yaklaşık 12 yıllık geceli gündüzlü yürek teri ile Diyarbakır ve Batman İllerinden açmış oldukları fiziki mağazalarını kısa bir süre önce dijital ortama da taşımayı başardı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Yaşadıkları bölgeyi giyim, ayakkabı, tekstil ve konfeksiyon alanında ülke ve dünyada markalaşmış ürünlerin kalitesi ile buluşturmayı başaran ALİOĞLU Ailesi, butiklibas.com adı altında açmış oldukları e ticaret mağazalarını tüm online pazaryerlerine de eş zamanlı entegre ederek satışlarına başladı.

Beş yerel mağazada, yaklaşık 650 m2 alanda 25 kişiye istihdam sağladıklarını belirten Şeyma Alioğlu; e ticarete adım atmakla birlikte istihdam sayısını 35 kişiye çıkarmayı başardıklarını belirtirken, dijital çağa uyumun ticaretin her alanı için artık zorunlu bir ihtiyaç olduğunu söyledi.

E ticarete taşınma konusunda bugüne kadar hep adım atmak istediklerini ama bunun bugüne nasip olduğunu belirten Muhammed ALİOĞLU ise; “Dijital pazara girmek zor ve sancılı bir süreç. Zira elinizde ne varsa çağın teknolojisinden faydalanıp onu dijital hale getiriyorsunuz. Ülkemizdeki bürokratik sürecin ise boğucu ayrı bir tarafı var. Çünkü her kurumun kendine has bir işleyişi var.

Ancak biz bu konuda şanslı idik ve çözüm ortağımız SG Ajans ve Mühendislik ekibi bu geçişe dair tüm konularda insanüstü bir gayretle yürek teri döktü ve iki ay gibi kısa bir sürede tüm mağazalarımızı e ticaret modülümüze, eş zamanlı olarak da tüm yurt için / yurt dışı online pazarlara taşımayı başardık.

Bence özellikle ticaret anlamında dijital çağa geçiş, ertelenmemesi gereken bir süreç ve şükür ki hala aramızda çok dürüst ve işini ibadet aşkıyla yapabilen insanlar var.

Bu geçiş sayesinde yerel bir hizmet anlayışından kurtulup daha geniş bir ufka sahip oluyor ve ülkemizin her yerinden her kesimden insana hizmet sunabilmenin lezzetine ulaşabiliyorsunuz” dedi.

Butiklibas.com mağazası, açılışı nedeniyle başta ayakkabı ve giyim olmak üzere 4.000’i aşan ürün yelpazesinde geçici bir süre için %50 indirim fırsatı sunuyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN