Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim Ayı Olağan Toplantısının 4.Birleşimi Tamamlandı

Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısının 1.oturum 4.birleşiminde bir araya gelerek, 3 gündem maddesini görüştü.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısının 1.oturum 4.birleşiminde bir araya gelerek, 3 gündem maddesini görüştü. Toplantıda, plan ve bütçe komisyonuna havale edilen 2023 Mali Yılı Bütçe Kararnamesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısının 1.oturum 4.birleşimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder başkanlığında gerçekleştirildi. Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda açılış ve yoklamanın ardından başlayan toplantıda ilk olarak 3.birleşimin karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. Toplam 3 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen Battalgazi Belediyesi 2023 Mali Yılı Bütçe Kararnamesi görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.
Battalgazi Belediye Meclisi, 1.oturumun 5.birleşimi için 14 Ekim Cuma günü saat 15:00’te Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonunda yeniden bir araya gelecek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN