BingX, En İyi Yapay Zeka Kripto Paraları Kapsamlı Rehberi'ni Yayınladı

Önde gelen bir kripto kopya işlem platformu olan BingX, 2023'ün dördüncü çeyreğinin geri kalanında önemli büyüme beklenen en iyi yapay zeka kripto tokenlerini öne çıkaran içgörülü bir rehber yayınladı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Bu rehber, Arthur Hayes'ın Singapur'da gerçekleşen Token 2049 konferansında yaptığı konuşmanın ardından gelmekte olup, yapay zeka ve kripto para birleşiminin 2024 yılında büyük bir boğa piyasasını tetikleyeceğini öngördü.

Rehber, Hayes'ın konuşmasını takiben yüzde 39 oranında artış gösteren yapay zeka tokenlerindeki artışı incelemekte ve AI sektöründe merkezi olmayan bilgi işlem gücü ve depolamanın kritik ihtiyacını vurgulamaktadır. Bu ihtiyaç, yapay zekanın büyük miktarda veri depolama ve bilgi işlem gücüne olan ağır bağımlılığından kaynaklanmaktadır, ki eğer merkezileştirilirse, yüksek altyapı maliyetlerine ve teknolojik izolasyonlara yol açabilir.

Render Network, Akash Network ve Bittensor gibi projelerin potansiyelini vurgulayan BingX rehberi, bu tokenlerin sunduğu merkezi olmayan çözümlere derinlemesine bir dalış sunmaktadır. Merkezi olmayan GPU bilgi işlem gücü kiralama hizmetleriyle tanınan Render Network, Ekim ayından sonra yapay zekanın artan talebi nedeniyle yüzde 100 oranında bir fiyat artışı görmüştür. Merkezi olmayan bulut hizmetleri sunan Akash Network, yapay zeka ihtiyaçlarına yönelik GPU bilgi işlem gücü hizmetlerini de dahil etmek üzere genişletilmiştir. Akash Network Fiyatı, AI dünyasını sallayan ChatGPT'nin lansmanından bu yana 5 kat artış göstermiştir. Bittensor ise, kullanıcıların AI modellerini çalıştırmak için bilgi işlem gücü katkısında bulunmalarını sağlayan, ChatGPT'nin merkezi olmayan bir versiyonuna benzetilmektedir ve böylece ağı daha verimli hale getirmektedir.

BingX tarafından hazırlanan rehber, beklenen boğa piyasasında yapay zeka kripto paralarının manzarasını ve rolünü anlamak isteyen yatırımcılar için değerli bir kaynaktır. Depolama, bilgi işlem gücü ve yapay zeka uygulamalarındaki durdurulamaz merkezsizleşme eğilimini vurgular ve bu eğilimin 2024 ve ötesine kadar devam etmesi beklenmektedir.

Yatırımcılara, BingX En İyi AI Coinleri 2023'te bulunabilecek detaylı fiyat tahminleri ve analizler için rehberi incelemeleri önerilmektedir. En iyi AI coinlerini satın almak için BingX web sitesini ziyaret edin.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN