Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı İlk Birleşimi Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Haziran Ayı I. Birleşimi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Ayhan Başkanlığı'nda saat 15.00'te Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Ayhan kısa bir konuşma gerçekleştirerek, “Öncelikle çok değerli Cumhuriyet Halk Partili Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Hüseyin Timur elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Kederli ailesine başsağlığı diliyoruz, Allah Sabır versin. CHP grubuna da başsağlığı diliyoruz, mekanı Cennet olsun inşallah.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Ayhan’ın konuşmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri içerisinde yer alan bazı imar ağırlıklı maddeler görüşülerek karara bağlanırken bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi bazı maddeler ise bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere ertelendi.

Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantılarının II. Birleşiminin de, 14 Haziran 2024 Cuma günü saat 15.00’te yapılmasına karar verildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN