Büyükşehir Belediyesi Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğiyle 2022 yılı Hizmet İçi Eğitim programı kapsamında Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerin katılımıyla üç gün sürecek olan eğitim semineri başladı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen üç günlük eğitim seminerinde; “Kurumsallaşma ve Kurum Kültürü, Kurumsal Performans Yönetimi, Resmi Yazışma Kuralları, İş Sağlığı ve Güvenliği, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Memur Disiplin Hukuku ve 4857 Sayılı İş Kanunu” konularında eğitimler verilecek.

Düzenlenen Hizmet İçi Eğitim seminerinin açılışına katılan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “İnsan, biyolojik, sosyal ve kültürel bir varlıktır. İhtiyaçlar hiyerarşisine baktığınız zaman beş temel ihtiyaçlar hiyerarşisi vardır. İnsan fıtratının ait olma ihtiyacı vardır. Belediyemizde, belediyelerimizde ve kurumlarımızda aidiyet körelmiş. İşin acı tarafı bunun normal bir şeymiş gibi de insanlarımız algı boyutuyla zihinlerine yerleştirmiş. En büyük problem bu. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. Seminerimizin katılımcılara hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN