CAN DOSTLARINA ANLAMLI ZİYARET

Şehrül Aziz El-Aziz Sesimi Duyan Var Mı Engelsiz Sosyal Yaşam ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi'ndeki can dostlarını ziyaret etti.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Şehrül Aziz El-Aziz Sesimi Duyan Var Mı Engelsiz Sosyal Yaşam ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Dernek Başkanı Mert Erol Turmuş ile birlikte Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti. Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette konuklar can dostlarıyla yakından ilgilendi. 

Dernek Başkanı Mert Erol Turmuş, Elazığ Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi Rehabilitasyon Merkezi'nde küçük can dostlarının sağlık, yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarının şefkatle sağlandığını ifade ederek, “Sevgiye muhtaç bu can dostlarımızı lütfen sahiplenelim.” dedi.

Dernek üyeleri de merkezde can dostlarının bakımının en iyi koşullarda yapıldığına ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılandığına şahit olduklarını belirterek, sunulan hizmetten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN