D Diamond'ın Marka Yüzü, Esra Erol Oldu

D Diamond, yeni marka yüzü olarak ülkemizin önde gelen televizyon programcılarından Esra Erol ile anlaştı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Mücevher dünyasının en hızlı büyüyen markası D Diamond, yeni marka yüzü olarak ekranların en sevilen programcılarından Esra Erol ile anlaştı. Yönettiği televizyon programları ile milyonların gönlüne taht kuran Esra Erol, bu kez her kadının hayalini kurduğu pırlantalarla kamera karşısına geçerek, D Diamond’un yeni dönem reklam filmlerinde rol aldı.

Esra Erol, D Diamond'un Yüzü Olarak Mücevher Dünyasına Işıltı Katıyor

Müşterileri için incelikli dokunuşlarla tasarladığı eşsiz ve yenilikçi pırlantaların yanı sıra Türk televizyon dünyasının tanıdık isimlerinden biri olan Esra Erol ile işbirliği yapan D Diamond, zarafet ve şıklığı bir araya getiriyor. D Diamond’un yeni yüzü olarak seçilen Esra Erol, markayı estetik bir şekilde temsil etti.

Esra Erol ile gerçekleştirdiği işbirliği ile D Diamond, daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Ayrıca her mücevherin estetik bir şekilde temsil edilmesi markanın daha geniş hedef kitleye hitap edebilmesine katkıda bulunacak. D Diamond, yeni reklam yüzü Esra Erol’un katkılarıyla inovatif projelerini müşterilerine eşsiz bir şekilde sunma şansı elde ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN