Eaton, Intercity İstanbul Park'ta gerçekleşen V Weekend 2023'e Katıldı

Akıllı güç yönetimi şirketi Eaton, 30 Eylül -1 Ekim tarihlerinde dünyanın en büyük Formula 1 pistlerinden birine sahip olan Intercity İstanbul Park'ta, Türkiye'nin en kapsamlı festivallerinden olan V Weekend'e katıldı.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

Birçok aktiviteyle katılımcılara eğlenceler sunulan festivalde Eaton, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Partneri Üçay Mühendislik ile birlikte kurduğu 6 Adet AC ve 1 Adet DC Şarj istasyonu ile sürüş deneyimi alanındaki tüm elektrikli araçların kesintisiz ve güvenli bir şekilde şarj edilmesine olanak tanıdı. Eaton uzman ekibi, elektrikli araç şarj istasyonlarının, evlerde, işyerlerinde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, çok katlı binalarda ve benzeri yerlerde kullanımı hakkında festival katılımcılarına bilgiler verdi.

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan şunları söyledi: “Eaton Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, siber güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. Üstün yük dengeleme özellikleri sayesinde, şebeke kullanım sorunları yaratmadan çok kullanıcılı Elektrikli Araç şarjı için iyi bir seçimdir. Bu ürünümüzün Türkiye’de en çok tercih edilen çözüm olmasını hedefliyoruz. Çözüm portföyümüzdeki diğer modellerle birlikte Bina Enerji Yönetim Sistemi (BEMS) yazılımımızı kullanarak, Bina Yönetim Sistemi ile entegre ederek binaları bugünden geleceğe hazırlamak için kullanılabilir” dedi. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN