Ejder AÇIKKAPI: Elazığ'ımız İçin Çalışan, Taş Üstüne Taş Koyan Herkese Teşekkür Ediyoruz

ELBİRFED'in Ankara'daki yeni hizmet binasının açılışı gerçekleşti. Açılışa çok sayıda Elazığ'lı vatandaşın yanı sıra Elazığ'ın önde gelen isimleri katılırken, açılışın ardından AK Parti Elazığ Milletvekili Açıkkapı basın mensuplarına değerlendirmelerde bulundu.

PAYLAŞ
Harput Sancak Haber - Harput Sancak Haber

ELBİRFED'İN ANKARA'DAKİ YENİ HİZMET BİNASININ AÇILIŞINA YOĞUN KATILIM

Elazığ Dernekler Birliği Federasyonu'nun (ELBİRFED) Ankara'daki yeni hizmet binasının açılışına Elazığ Valisi Ömer Toraman, Milletvekilleri Ejder Açıkkapı ve Erol Keleş , Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti MKYK üyesi Ömer Serdar, önceki dönem milletvekillerinden Abdülbaki Türkoğlu, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Necmi İlhan ve Çeşitli Kurum ve Kuruluşlarda görevli Elazığlı bürokratlar , çevre illerden gelen Elazığ'lı dernek başkanları ve çok sayıda iş insanı katıldı.

Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkkapı, açılış sonrası basına değerlendirmelerde bulunurken, Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, "Elazığ'ımıza hizmet noktasında taş üstüne taş koyan herkese teşekkür ediyoruz. STK'larımız biz siyasetçiler ve şehrimiz için çok önemli. Onların daha sağlıklı, verimli hizmet verebilmesi, şehrimize değer katabilmesi için tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Açıkkapı ayrıca şunları söyledi, "(ELBİRFED) Elazığ'ımızla ilgili hizmet ve yatırım noktasında kendilerinin görüşleri bizler için çok önemli. Elazığ içerisinde yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntıları ve  talepleri  bizler için değerli konular. Bizler siyasetçiler olarak tüm Elazığ dernekleriyle birlikte, federasyonlarımızla birlikte hareket ediyor, ilimize hizmet noktasında var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bugün Elazığ'lı hemşehrilermiz bir araya getirerek bu güzel organizasyonu gerçekleştiren, Elazığ'ımıza hizmet için bizlerle koordineli şekilde hareket eden Elazığ Dernekler Birliği Federasyonu (ELBİRFED) Başkanı Prof.Dr.Haşim Çakırbay hocamıza, yönetimine ve onunla birlikte Elâzığ'a hizmet noktasında gayret gösteren tüm hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz." diye konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN